Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Joonistusvõistlus „Tuult purjedesse!“

Joonistusvõistlus „Tuult purjedesse!“

2024. aasta suvel Tallinnas toimuv rahvusvaheline purjeõpperegatt Tall Ships Races kutsub 5-12aastaseid osalema joonistusvõistlusel teemal „Tuult purjedesse!“. Joonistus võib kujutada purjetamist, merd või midagi, mis on seotud meremaailmaga.

Iga autor saab esitada ühe töö. Joonistuse formaat on A4 või A3. Joonistused võivad olla piki- või laiupidi. Tööd palutakse üles pildistada ja esitada digitaalselt. Joonistus peab olema tehtud käsitsi (mitte digitaalselt). Kasutada võib erinevaid joonistamise vahendeid ja tehnikaid (näiteks pliiatsid, värvipliiatsid, markerid, värvid jt). Originaaljoonistused palutakse säilitada, kuna parimad tööd pildistab näituse korraldaja üles ja trükib linnaruumis avatava näituse jaoks.

Kõik joonistused vaatab läbi žürii ning valib välja kolm parimat joonistust igas vanusekategoorias: 5–7-aastased, 8–10-aastased ja 11–12-aastased. Võidutööd tehakse teatavaks 1. juunil, lastekaitsepäeval Lennusadama välialal. Iga vanusekategooria kolmele võitjale antakse auhind. Auhinnad paneb välja Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet ja Tall Ships Races Tallinn 2024 koostöös partneritega.

Võistlusele saab registreerida ja oma töö esitada siin.

Joonistuste esitamise tähtaeg on 31. märts.

Lisainfot konkursi kohta saab siit.