Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Juunis saab tasuta õigusnõu Kristiines ja Põhja-Tallinnas

Juunis saab tasuta õigusnõu Kristiines ja Põhja-Tallinnas

Tallinna linn pakub elanikele tasuta õigusnõu nõustamispäevadel, mis toimuvad graafiku järgi igas linnaosas. Järgmised nõustamispäevad on 6. juunil kella 9-14 Kristiine linnaosa ning 13. juunil kella 13-18 Põhja-Tallinna valitsuses.

Õigusnõustamise päeva raames on võimalik tasuta õigusnõu saada perekonnaõiguse, pärimisõiguse, võlaõiguse, lepinguõiguse, tööõiguse, maksuõiguse, tarbijakaitse, täitemenetluse ja korteriühistutega seotud küsimustes, samuti suhtlemisel kohalike omavalitsuste või riigiasutustega.

Õigusnõu annavad Eesti Juristide Liidu spetsialistid – notarid, juristid, advokaadid, kohtutäiturid. Nõustamine toimub eesti, vene ja inglise keeles. Eelregistreerimist ei toimu.

Nõustamisele võib minna endale sobival kuupäeval sõltumata sellest, millises linnaosas elatakse.

Esimesel poolaastal saab õigusnõu veel 6. juunil kell 9-14 Kristiine linnaosa valitsuses (Metalli 5) ja 13. juunil kell 13-18 Põhja-Tallinna valitsuse (Kari 13). Pärast suvist pausi toimuvad järgmised nõustamised 5. septembril kell 13-18 Lasnamäe linnaosa valitsuses (Pallasti 54) ja 19. septembril kell 13-18 Kristiine linnaosa valitsuses (Metalli 5).

Lisainfo kodulehel www.tallinn.ee/oigusnoustamine.