Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kadritrall Sipsiku lasteaias

Kadritrall Sipsiku lasteaias

Neljapäeval, 23. novembril käisid Tallinna lasteaia Sipsik kolm vanemat rühma väiksemate juures kadrisante jooksmas.

Kadriema võttis kaasa kadrilapsed, Kadrikaru, Kadrihane ja Kadrisoku ning Kadritite…  Igal tegelasel oli oma osa rühmarahvale õnne toomises. Trall algas juba rühma ukse taga, kus kadrilugude saatel paluti tuppasaamist. Kadridel oli kaasas “õnnekene” (terakesed), mida laotati lahkelt kõikjale, soovides karja-, villa-, härja-, sea-, lamba- jne õnne. Siis algas suur tants ja trall ning kadrid said esitada oma õpitud lugusid. Sabatantsuga liitus ka rühmarahvas ja Kadrikaru juhtimisel said kõik toredad karuvõimlemise harjutused selgeks! Peale tantsu oli Kadrihane etteaste, tema tahtis kontrollida rühmalaste tarkust. Kadrilaste abiga esitati mõistatusi ja tähe arvamise mänge.
Kui rühmarahva teadmised kontrollitud, jõudis kätte andide jagamise aeg. Kadrid said seekord suu magusaks piparkookide ja mandariinidega! Aitäh! 
Enne lahkumist saadi osa veel  Kadrisoku puksimisest ning Kadritite pritsimisest, seda ikka “õnne” toomise eesmärgil. Kadrihane vitsake vitsutas tervist ja pikka meelt kõigile rühmaõpetajatele ning peale tänulaulu oligi aeg kadrisantidel edasi minna!!! 

Toredat kadripäeva kõigile!!!

Teksti autor: muusikaõpetaja Egle Veltmann