Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Kiisupere käis külas "Gabrieli loomade elul"

"Gabrieli loomade elu" turvakodus elab praegu 100 kassi, kus nende eest kannab hoolt noormees nimega Gabriel. Kiisupere lasteaias toimus 22-26. november lemmikloomadele pühendatud nädal, mille raames kogusime koos peredega kassidele annetusi.

Oma esimese hoolealuse leidis Gabriel kõigest 13-aastase poisikesena veelombist. Peagi sai selgeks, et just loomadega tegelemine ongi Gabrieli südamesoov. Nii sündiski varjupaik „Gabrieli loomade elu“. "Gabrieli loomade elu" pakub hoolt ja on hoiukodu hüljatud kassidele. Inimesel on alati võimalik end aidata ja abi küsida, loomal see nii lihtne ei ole. MTÜ eesmärk on anda haigetele, vigastatud ja maha jäetud kassidele teine võimalus ja uus päriskodu – sest iga elusolend väärib võimalust!

Kiisupere lasteaias on varemgi kogutud annetusi loomade varjupaikadele. Sel aastal, aga otsustasime me hakata MTÜ Gabrieli loomade elu püsiannetajaks. Kaks korda aastas, nii talvel kui kevadel toimub lasteaias lemmikloomadele pühendatud nädal, kus lapsed saavad rääkida oma lemmikloomadest, meisterdada ja joonistada neid. Arutleda teemadel, mis asi on heategevus, miks osadel loomadel ei ole kodu ja miks on oluline teisi aidata.

Heategevus annab meie meeskonnale suurepärast positiivset meeleolu. Ühiselt millegi suurema nimelt tegutsemine parandab meeskonnatööd ja õpetab ka lastele, et endast nõrgemaid ja abivajajaid tuleb aidata!

gabriel 2.jpg

Allikas: Tallinna Kiisupere Lasteaed