Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kivila Supergraafika

Kivila Supergraafika

Kivila Supergraafika projekti eesmärk oli anda igale noorele võimalus väljendada end läbi tänavakunsti, näidates oma stiili ja annet. Kõigil oli võimalus oma kavandeid võistlusele saata ning kuna seinu oli sel aastal sama palju kui osalejaid, said kõik soovijad enda kavandid ellu viia. Seda, kui suur töö sai tehtud, mõistsime alles peale võistlust.

Tulemusse andsid oma panuse nii paljud inimesed - lisaks noortele, kes saatsid oma kavandid ja kandsid tööd seintele, seisid nende selja taga kogu mobiilse noorsootöö (MONO) meeskond ja lisaks mitmed spetsialistid.

Kõige olulisemad on loomulikult aga osalejad - noored, kes soovivad panustada linnaruumi arengusse ja muuta enda iseenda elukeskkonda paremaks. Ilma nendeta ei toimuks midagi. MONO meeskond tänab teid südamest kogu selle loovuse ja panuse eest ning selle eest, et näitate üles huvi ja hoolt.

Tooksime veel välja:

🌟MONO meeskond, eriti aga Aleksei, Ilja ja Merilin - kelleta ei oleks seda kõike juhtunud. Aleksei, kes hindab seda projekti ja näeb noorte andekust, huvi ja potentsiaali ning Ilja ja Merilin - loomingulised inimesed, kes läksid ideega kaasa ja eriti vinge, et nad otsustasid seinad mustaks värvida - ideaalne taust kõigile töödele.

🌟Lisaks, suur-suur aitäh panuse eest nii enne üritust kui ka ürituse ajal - Spekter - Montana Colors Estonia! Nemad on meiega algusest peale koostööd teinud ja nendeta oleks olnud kõike seda palju keerulisem korraldada. Spektri inimesed jagavad meiega ka projekti visiooni - anda noortele võimalus ja ruum end väljendada. Suur aitäh, et olete siiani meiega ja aitate meid ja noori. Hindame teie panust.

🌟Loomulikult täname ka kohalikku omavalitsust, sest linnapoolne heakskiit on meie projekti teostumiseks ülimalt oluline aspekt.

Soovime projekti korraldada ka järgmisel aastal. Avaldage arvamust, kus võiks seda teha?

Parimate soovidega
Tallinna Haridusameti mobiilse noorsootöö tiim
[email protected]
https://www.instagram.com/mono.tallinn/
https://www.facebook.com/groups/594840017864452

Supergraafika Kivila pargisSupergraafika Kivila pargis

Supergraafika Kivila pargis