Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Koolid tähistasid Tallinna päeva sportlikult

Koolid tähistasid Tallinna päeva sportlikult

17. mail toimus Tallinna päeva raames pealinna koolides spordipäev, mille eesmärk oli innustada lapsi ja noori liikuma. Spordipäeval treenisid ja innustasid õpilasi mitmed tuntud sportlased.

Spordipäeva projektijuht Tony Liivaku sõnul on sellised spordipäevad suurepärane võimalus julgustada noori aktiivsemalt liikuma. „On rõõmustav näha, et ka meie tuntud sportlased on valmis oma aega ja teadmisi jagama ning noori inspireerima,“ ütles Liivak.

Tallinna päeva spordipäeval lõid kaasa mitme Tallinna kooli õpilased. Tehti erinevaid osavus- ja jõuharjutusi ning võeti mõõtu teatevõistlustes.

Järveotsa gümnaasiumis treenis õpilasi olümpiavõitja Gerd Kanter, Nõmme põhikoolis pikamaajooksja Roman Fosti, Juudi koolis Sparta saalihoki meeskond, Kadrioru saksa gümnaasiumis TalTech/OPTIBETi peatreener Alar Varrak, Kuristiku gümnaasiumis TalTechi naiskonna peatreener Janis Sirelpuu, Mustamäe reaalgümnaasiumis käsipallikoondise peatreener Martin Noodla ja Tallinna Käsipalliakadeemia, Mustjõe gümnaasiumis Audentese Spordiklubi treener Viktor Saaron ning Mahtra põhikoolis endine jalgpallur ja jalgpallitreener Boriss Dugan.

Spordipäeva Tallinna üldhariduskoolides korraldas Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet.

Tallinn on Euroopa spordipealinn 2025


Fotod spordipäevast (Tallinna Linnameedia)

·         Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium

·         Tallinna Järveotsa Gümnaasium

·         Tallinna Nõmme Põhikool

·         Kadrioru Saksa Gümnaasium