Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kopli huvikoolis toimus Avatud Tundide Nädal

Kopli huvikoolis toimus Avatud Tundide Nädal

Laupäeval, 10. septembril, sai hoo sisse Tallinna Kopli huvikooli Avatud Tundide Nädal, mille eesmärk oli pakkuda osalemisvõimalust huvitundides, selleks, et aidata noortele leida mitmete huvialade seast endale see õige. Nädala jooksul oli huvilistel võimalus tutvuda kokakunsti ning raadiotehnika maailmaga, kätt proovida moejoonistamises, meisterdamises, fotograafias ning tegeleda show-, loov- ja tänavatantsuga.

Avatud tunnid pakkusid  võimalust tegvustes aktiivselt osaleda ja seejärel vestelda õpetajatega, et leida endale sobiv huviring.  Juba teist aastat järjest toimunud sündmuse teeb eriliseks see, et igal sügisel  avame me mitmeid uusi ja põnevaid huviringe, mis ootavad innukalt uusi osalejaid.
Nädal kulmineerub laupäeval, 16. septembril huvikooli Avatud Uste Päevaga, kus nii lapsevanemad kui noored on teretulnud, et tutvuda Kopli huvikoolis õppimise võimalustega. Eelregistreerimine ei ole vajalik. Uksed  on külastajatele avatud kella 11-14ni.Meil on veel vabu kohti uutes huviringides, tule proovi kaasa tantsida ja osaleda kunstitegevustes.    
Lisainfo ja täpsema ajakava leiab Tallinna Kopli huvikooli veebilehelt www.koplihuvikool.edu.ee ning sotsiaalmeediast.

Allikas: Liina Hendrikson Kopli huvikooli metoodik- projektijuht