Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kristiine hoovikohvikute päev 2024

Kristiine hoovikohvikute päev 2024

Kristiine hoovikohvikute päev toimub sel aastal 24. augustil kella 11-15.

Kohvikutepäeva korraldab Kristiine Linnaosa Valitsus koostöös kohalike elanikega. Pakume kristiinekatele võimalust tutvuda oma kogukonnaga ja uudistada põnevaid aedu-hoove ja kodukohvikuid. Hoovikohvikut saab registreerida kuni 2. augustini.

NB!
  • Vastavalt pakendiseaduse § 5 lg-le 8 on avalikel üritustel lubatud kasutada toidu ja joogi serveerimiseks üksnes korduskasutatavaid anumaid ja söögiriistu. Lubatud on kasutada ühekordselt kasutatavaid joogikõrsi, segamispulki ja kokteilikaunistusi, mis ei koosne plastist (sh biopõhisest plastist), oksüdantide toimel lagunevast plastist või biolagunevast plastist. 
  • Alates 1. oktoobrist 2019 üritusel kogutakse igas kogumiskohas liigiti vähemalt segaolmejäätmeid, biolagunevaid jäätmeid ja pakendijäätmeid. Jäätmemahutile peab olema selgelt ja arusaadavalt märgitud kogutavate jäätmete liik.
Kinnisasja omaniku ja/või õiguspärase valdaja kirjalik nõusolek kinnisasja kasutamiseks. 
Ainult üks fail.
30 MB limiit.
Lubatud tüübid: gif, jpg, jpeg, png, bmp, eps, tif, pict, psd, txt, rtf, html, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, xml, avi, mov, mp3, mp4, ogg, wav, bz2, dmg, gz, jar, rar, sit, svg, tar, zip.