Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kullaterad tähistasid lastekaitsepäeva

Kullaterad tähistasid lastekaitsepäeva

Laupäeval, 1.juunil, oli lastekaitsepäev, mille tähistamise eesmärk on juhtida tähelepanu laste heaolule ja õigustele ning lastekaitsele.

Meie lasteaia rühmad tähistasid täna lastekaitsepäeva rõõmsalt ja meeldejäävalt.
Lepatriinude rühmal oli vahva mulli ja jätsipidu, kus lapsed said mullitada erinevate mullitajatega, mängida õpetaja Ingridi ja Laine eestvedamisel toredaid mänge ja lõpetuseks maiustada maitsva jäätisega. Mullipidu tõi palju naeru ja rõõmu kõikidele osalejatele!

Ritsikate rühm otsustas tähistada lastekaitsepäeva aktiivselt tõukeratastega sõites. Meie lasteaia liiklusväljakul said lapsed harjutada õpetajate Anžela ja Merili juhendamisel liiklusreegleid ja oma oskusi täiendada. Pärast tegusat ja harivat hommikut nauditi rühmas ühiselt maitsvat jäätist, mis oli suurepärane preemia kõigile tublidele sõitjatele.

Jaanimardikate rühm tähistas lastekaitsepäeva ühiselt kokates. Lapsed valmistasid ise maitsvaid tikuvõileibu ning väikesed kokad olid oma töö üle väga uhked. Koos kokkamine pakkus lastele palju rõõmu ja andis võimaluse õppida uusi oskusi.

Liblikate rühm külastas kino Artis, kus vaadati filmi "Garfield". Kinokülastus oli lastele põnev ja pakkus meeldivaid elamusi, võimaldades neil jagada omavahel filmi muljeid ja tunda end tõeliste kinokülastajatena.

Lapsed on elu õied ja õitsevad meie keskel!