Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Küünlaümbristejaht 2024 Pirita lasteaias

Küünlaümbristejaht 2024 Pirita lasteaias

Detsembrikuu lõpust kuni jaanuarikuu lõpuni kutsus Pirita lasteaed üles lapsi, lapsevanemaid kui ka töötajaid koguma küünlaümbriseid!

Ikka on nii, et jõulude ajal ja kui väljas pikalt pime on, süüdatakse rohkem kodudes küünlaid. Küünlad on ilusad vaadata ning annavad hämarale toale mõnusa tunde. Kuid väikestest teeküünaldest jäävad järele alumiiniumist ümbrised, mis lihtsalt prügisse visatakse. Õnneks on Kuusakoski juba seitse aastat korraldanud kampaaniat Rohejaht, mille raames alumiiniumist küünlaümbrised kokku kogutakse ning vanametalli viiakse, et ümbertöödelda.

Juba teist aastat võttis üleskutsest osa ka Pirita lasteaed koos laste, lapsevanemate ja töötajatega. Sel aastal õnnestus meil lasteaias kokku koguda 3954 küünlaümbrist (eelmisel aastal oli see 3005 tk), mis on peaaegu 4 kg alumiiniumist ümbriseid.

 Pirita lasteaed tänas meenetega Rukkilille rühma Herta peret, kes kogusid 1268 küünlaümbrist ning Ketlini peret 988 küünlaümbrise eest! Lisaks sai Rukkilille rühm ühe lauamängu, sest nende rühm panustas Rohejahti kokku 2266 küünlaümbrisega kokku. Töötajatest tänati meenega õpetaja Kerlit, kes oli kogunud 425 küünlaümbrist!

Direktor Terje ja õppealajuhataja Helina isiklikult toimetasid küünlaümbriste kastid Kuusakoski, kust saime vastu kaks kampaaniakoodi, mis läksid loosirattasse. Suur auhindade loosimine toimub aprillikuus ning selle kohta lisainfo leiate siit: https://www.kuusakoski.com/et/estonia/uudised/2023/ROHEJAHT/ .

Täname, et kogusite ja hoolisite! Järgmisel aastal osaleme kindlasti uuesti!

Helina Aaboja
Pirita lasteaia õppealajuhataja