Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Lasnamäe korteriühistute infopäevadel keskendutakse korrakaitse teemadele

Lasnamäe korteriühistute infopäevadel keskendutakse korrakaitse teemadele

Järgmised kohtumised Lasnamäe korteriühistute esindajatega toimuvad juba järgmisel nädalal. Politsei- ja piirivalveameti esindajad annavad ülevaate hetkeolukorrast, räägivad vargustest ja vara kaitsest. Lisaks vastavad küsimustele ka munitsipaalpolitsei ametnikud.

"Turvaline elukeskkond on meie jaoks üks prioriteetidest ning arusaadavatel põhjustel üks olulisi teemasid elanike jaoks. Seetõttu on oluline, et korteriühistute liikmed oleksid hästi informeeritud, teaksid mis linnaosas toimub ning mida meie koostööpartneritega oleme teinud, kavatseme ja saame teha veelgi turvalisema Lasnamäe nimel," selgitas Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Infotunnid toimuvad järgmisel nädalal kolmapäeval, 21. veebruaril algusega kell 17.00 eesti keeles ja neljapäeval, 22. veebruaril algusega kell 17.00 vene keeles Lasnamäe Linnaosa Valitsuse (Pallasti tänav 54) I korruse saalis.

Lasnamäe Linnaosa Valitsus ootab korteriühistute esimeeste, haldurite ja juhatuste liikmete poolt ettepanekuid, mis teemasid võiks järgnevatel infopäevadel arutada. Ettepanekuid võib saata meiliaadressile: [email protected].

Lisainfo saamiseks kirjutage samale meilile või helistage telefoninumbrile 645 7761.