Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Lauluväljakul saab kogenud treeneri käe all discgolfi harjutada

Kesklinna valitsus pakub võimalust suvi läbi erinevaist tasuta treeninguist osa võtta. Tallinna Lauluväljakul saab alates homsest discgolfi katsetada.

„Algajatele mõeldud tasuta discgolfi trennid toimuvad 9., 16., 22. ja 30. juunil, trennitund algab  kell 18.30. Treeninguid viib läbi suurte kogemustega Ralf Rogov. Kasutage võimalust populaarses sportmängus kätt ja silma harjutada!“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

„Lisaks toimuvad juunikuus ka tantsutrennid - Inglirannas Russalka monumendi juures saab reede õhtuti D7 tantsukooli osavate juhendajate abiga salsa ja bachata samme harjutada. Esimene trenn on juba toimunud ja kolm trenni veel ees,“ ütles linnaosa vanem. „Tantsutrenni on oodatud kõik huvilised olenemata vanusest, varasemast kogemusest või selle puudumisest. Paraku olid esimeses trennis naised isekeskis. Seega üleskutse meestele - ärge oma andeid alahinnake, tulge naistele seltskonda pakkuma!“

Tantsutrennid toimuvad reedeti 10. ja 17. juunil ning 1. juulil algusega kell 19.

Juulikuus toimuvad Inglirannas SUP-laua treeningud noortele ning Hirvepargis joogatrennid algajatele. Augustis toimuvad Reidi tee ääres jooksutrennid ja enesekaitsetreeningud.

Täpsema info treeningute kohta leiad Kesklinna Valitsuse Facebooki lehelt.