Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Laupäeval muutub bussiliiklus ja osa Maarjamäe tänavaid on ajutiselt suletud

Laupäeval muutub bussiliiklus ja osa Maarjamäe tänavaid on ajutiselt suletud

Laupäeval, 21. mail toimub LHV Maijooks, mis toob kaasa olulisi muudatusi bussiliikluses Pirital ja tänavate ajutisi sulgemisi.

„21. mail kella 11.30 kuni 14.30 toimub Pirital LHV Maijooks, mistõttu muutuvad busside sõiduteed ja -graafikud ning peatused. Liinidel nr 1A, 5, 8, 34A ja 38muutuvad linnast väljuval suunal Pirita teel olevate peatuste asukohad. Ajutiselt on suletudKose tee lõik Pirita tee ja Rummu tee vahel ning liinide nr 5 ja 6 marsruut muutub mõlemal sõidusuunal,” ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. Muudetud liikluskorraldus kehtib võistluste ajal ja kestab kolm tundi ning sel ajal sõidavadbussidnr 1A, 5, 6, 8, 34A ja 38 vaba sõidugraafikujärgi.
„Mõistame, et spordivõistlused tekitavad ebamugavusi piirkonna elanikele ja teistele sealkandis liiklejatele, kuid loodame linlaste mõistvale suhtumisele. Palume kõigil liiklejail hoolikalt jälgida liiklusinfot ja järgida ajutisi liiklusmärke ning võimaluse korral võistluste ajal piirkonda vältida. Palume vabandust ebamugavuste pärast,” sõnas Liinat.

Liikluskorraldus võistluste ajal
Ürituseaegset liiklust korraldavad litsentseeritud reguleerijad. Elanikud, operatiivautod ja kohalike asutuste sõidukid lastakse läbi olenevalt reguleerijate hinnatud olukorrast ja nende märguannete järgi.
• Pirita tee linnast väljuv (maapoolne) sõidusuund on liiklusele suletud 11.30– 14;

• Pirita tee linna sisenev (merepoolne) sõidusuund on ajutiselt tehtud kahesuunaliseks;

• Vana Pirita tee (Lauluväljakust Ajaloomuuseumini) on liiklusele suletud kella 11.50–12.15 ja 12.50–13.15-ni. Väljapääs reguleerijate abiga Eesti Näituste ees asuva fooriga ristmiku kaudu risti üle maapoolse sõiduraja;

• Ajaloomuuseumi ümbritsev kergliiklustee on suletud 12–13;

• Maarjamäe memoriaali tagune kergliiklustee on suletud 12–15;

• Maarjamäe tn on liiklusele suletud kl 12–15;

• Lillepi pargi kergliiklusteed on suletud 13–14.15;

• Kose tee (Urva tn-Pirita tee) on liiklusele suletud kella 13–14.30;

• Tuulenurga tn, Lepa tn ja Lepa põik tn on liiklusele suletud 13–14.30;

Kogu liiklusinfo leiab veebilehelt https://www.jooks.ee/et/liiklusinfo/laupaev-21-mai