Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Liikuri lasteaed võõrustas külalisi Prantsusmaalt

Liikuri lasteaed võõrustas külalisi Prantsusmaalt

27.-31. mail toimus Tallinna Liikuri lasteaias põnev sündmus – võtsime vastu Prantsusmaalt saabunud partnereid. Osalejate seas olid haridusnõunikud võõrkeelte, muusikahariduse, alushariduse ja digikasutuse alal ning projektijuht, kes tegeleb rändrahvaste laste haridusega.

Me võtsime enda peale selle visiidi korraldamise. See kohtumine oli suurepärane võimalus mitte ainult jagada kogemusi, vaid ka saada väärtuslikku tagasisidet meie haridusmeetoditele. Külastuse raames tutvustasid meie õpetajad mitmekülgseid õppetegevusi, esitledes Eesti haridussüsteemi lähenemisviise ja õpetamismeetodeid. Samuti külastasime Lotte lasteaeda, Prantsuse Lütseumi ja Vivere kooli, mis andsid meie külalistele hea ülevaate Eesti koolide akadeemilisest keskkonnast ja õpilaste igapäevaelust. Lisaks korraldasime külastuse Tallinna Haridusametisse, kus tutvustati nende igapäevast tööd.

Valmistume nüüd vastuvisiidiks, et jätkata edukat koostööd prantsuse partneritega. Need rahvusvahelised kohtumised on meie lasteaiale hindamatuks kingituseks, laiendades õpetajate silmaringi ning kultuuridevahelist mõistmist.

Allikas: Tallinna Liikuri lasteaed