Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Linn avab suvel avalikuks kasutamiseks 14 koolistaadionit

Linn avab suvel avalikuks kasutamiseks 14 koolistaadionit

Alates esmaspäevast, 13. juunist avatakse Tallinnas elanikele tasuta sportimiseks 14 koolistaadionit ning 4 spordiväljakut. Igas linnaosas avatakse vähemalt üks koolistaadion.

„On väga hea meel, et linna poolt eelmisel aastal algatatud samasisuline pilootprojekt sai palju positiivset vastukaja. Suvevaheajal õpilaste poolt kasutamata koolistaadionid on Tallinna elanikele suurepärane võimalus tasuta sportimiseks ja vabaajategevusteks linnas. Seega otsustasime ka sellel aastal koolistaadionid linlastele avada, suurendades märgtavalt ka staadionite arvu,“ sõnas abilinnapea Vadim Belobrovtsev, avaldades ühtlasi lootust, et spordiväljakuid kasutatakse aktiivselt ja heaperemehelikult. „Sportima on oodatud igas eas inimesed, kuid palume kindlasti pidada kinni staadionite ja väljakute kodukorrast.“  

Oma staadionid avavad järgmised koolid: Tallinna Kunstigümnaasium (Kopli 102a), Pelgulinna Gümnaasium (Mulla 7), Tallinna 32. Keskkool (Kiili 10), Tallinna Mahtra Põhikool (Mahtra 60), Tallinna Läänemere Gümnaasium (Vormsi 3), Haabersti Vene Gümnaasium (Õismäe tee 132), Tallinna Järveotsa Gümnaasium (Järveotsa tee 31), Lasnamäe Gümnaasium (Pae 59), Tallinna Südalinna kool (Liivalaia 23), Tallinna Lilleküla Gümnaasium (Kuldnoka 24), Tallinna Nõmme Gümnaasium (Raudtee 73), Pirita Majandusgümnaasium (Metsavahi tee 19), Rahumäe Põhikool (Vabaduse pst 50) ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi oma korvpalliplatsi (Vana-Kalamaja 9).

Suvehooajal on avatud ka Tallinna kultuuri- ja spordiameti hallatavate spordiasutuste väljakud: Sõle Spordikeskuse jalgpalli ja korvpalliväljakud (Sõle 40), Lasnamäe Sportmängude Maja korvpalli ja rannavõrkpalli väljakud (Koorti 25), Kristiine Spordimaja korvpalliväliväljakud (Sõpruse pst 161) ja Pirita Spordikeskuse rannavõrkpalli väljak (Rummu tee 4).

Staadionid on avatud 13. juunist 28. augustini iga päev kell 8.00–21.00, v.a riigipühadel või juhul, kui need on välja renditud organiseeritud treeninguteks.