Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Linn jagab korteriühistutele rattamajade rajamise nippe

Linn jagab korteriühistutele rattamajade rajamise nippe

Tallinna Linnavaraamet kutsub kõiki korteriühistuid osalema veebiseminaril, mis toimub homme, 23. augustil kell 14. Seminar keskendub Tallinna rattamajatoetusele ja hiljuti valminud rattaparkimiskohtade rajamise juhendile.

Seminari eesmärk on jagada korteriühistutele vajalikku teavet ning anda praktilisi näpunäiteid, kuidas paremini ära kasutada linna pakutavaid võimalusi rattamajatoetuse taotlemisel ja rattaparkimiskohtade rajamisel.

Abilinnapea Tiit Terik annab veebiseminaril ülevaate linna rattamajatoetuse meetme olulisusest ning räägib, kuidas korteriühistud saavad sellest osa võtta. Tallinna Linnaplaneerimise Ameti Haabersti ja Põhja-Tallinna osakonna juhataja Anu Raun tutvustab hiljuti valminud rattaparkimiskohtade rajamise juhendit, mis aitab korteriühistutel nõuetekohaselt planeerida ja ehitada rattaparkimiseks sobivaid lahendusi.

Seminari on võimalik jälgida otseülekandena Tallinna Linnavaraameti ametlikul Facebooki ja Youtube’i kanalil. Osalejad saavad küsimusi esitada otse kommentaarides ning valitud küsimustele vastavad esinejad seminari lõpus. Korteriühistu esindaja, kellel ei õnnestu otseülekannet jälgida, ei pea muretsema – seminari salvestus on hiljem kättesaadav nii linnavaraameti Facebooki kui ka Youtube’i kanalil.

Ootame kõiki korteriühistuid veebiseminaril osalema, et aidata kaasa paremale rattaparkimise ja jätkusuutliku liikuvuse arengule Tallinnas.

Tallinna Linnavaraameti ametlik Facebooki leht

Tallinna Linnavaraameti Youtube'i kanal

 

Täiendav info ja kontakt:

Kati Niin
Tallinna Linnavaraameti kommunikatsioonispetsialist
+372 5563 2910
[email protected]