Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

​​​​​Linn tunnustas raekojas aasta sotsiaaltöötajaid

​​​​​Linn tunnustas raekojas aasta sotsiaaltöötajaid

4. detsembril tunnustasid Tallinna linnavalitsus ning sotsiaal- ja tervishoiuamet raekojas aasta silmapaistvamaid sotsiaaltöötajaid ja valdkonnale pühendunud spetsialiste.

„Kui ma eelmisel aastal siin, Raekojas seisin, lootsin taas, et järjekordne suurte kriiside aasta jääb selja taha. Kuid paraku ei pääsenud me kriisidest ka sel aastal ja peame õppima ikka ja jälle, kuidas nendega käsikäes käia. Ilmselt tunnetate seda isegi, et selles valguses on just sotsiaalvaldkonnal ühiskonnas tugevam roll kui kunagi varem,“ ütles oma tänukõnes abilinnapea Betina Beškina. „Õnneks on meil väga head sotsiaalvaldkonna spetsialistid ning koos tegutsedes saame hakkama kõigi raskustega – seda on meile tõestanud ka möödunud aastad. Olgu selleks siis üha kasvav vaesus, vaimse tervise probleemid või üleüldine hirm ja ebakindlus oma tuleviku või turvalisuse pärast.“  

Betina Beškina tänas ja tunnustas vastuvõtule kutsutud sotsiaaltöötajaid ja koostööpartnereid. „Ilma teieta ei saaks me linnas nõnda edukalt toimetada ja abivajajate jaoks olemas olla,“ rõhutas abilinnapea.

Tänukirja silmapaistva töö eest aastal 2023 pälvisid Pille Soll-Jagomäe (Tallinna Tugikeskus Juks), Kristel Kolling (KÄO Tugikeskus), Ave Orgulas (Tallinna Perekeskus), Reet Mengel (Tallinna Sotsiaaltöö Keskus), Natalia Kääpakaust (Tallinna Vaimse Tervise Keskus), Galina Komarova (Iru Hooldekodu), Elo-Anne Kalev (Tallinna Lastekodu), Erika Pütsepp (Tallinna Laste Turvakeskus), Svea Kool (Haabersti linnaosavalitsus), Anneli Väär (Kesklinna linnaosavalitsus), Pille Toomsalu (Kristiine linnaosavalitsus), Inga Lugina (Lasnamäe linnaosavalitsus), Anne Vainu (Mustamäe linnaosavalitsus), Reelika Haan (Nõmme linnaosavalitsus), Jelena Afonova (Pirita linnaosavalitsus), Reet Nõmmsalu (Põhja-Tallinna linnaosavalitsus), Kirsti Ruul (Tallinna Strateegiakeskus) ning Arne Kailas ja Kaisa Üprus-Tali (Tallinna Sotsiaal- ja tervishoiuamet).

Tänukirja said ka Avatud Lootuse Fond ja Tallinna Kainestusmaja kogemusnõustaja projekti vedamise, Noorte arenguprogramm noortele uue võimaluste rohke tuleviku loomise, Eesti Punase Risti Tallinna selts puudustkannatavate perede abistamise ning Tallinna Sotsiaaltöö Keskus uuenduslike sotsiaalteenuste osutamise ja kodutute abistamise eest.