Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Linn tunnustas tiitlivõistlustelt medaleid võitnud sportlasi

Linn tunnustas tiitlivõistlustelt medaleid võitnud sportlasi

Tallinn tänas ja tunnustas Münchenis toimunud kergejõustiku Euroopa meistrivõistluste kümnevõistluses pronksmedali võitnud Janek Õiglast,  veemootorispordi maailmameistrivõistlustel F-4 paadiklassis kuldmedali võitnud Stefan Arandit ja discgolfi võistkondlikel maailmameistrivõistlustel kuldmedali võitnud Kristi Unti.

„Möödunud kuul oli meil taas põhjust tunda uhkust oma kaaslinlaste edu ja saavutuste üle tiitlivõistlustel. Koju toodi nii säravaimad medalid kahelt maailmameistrivõistluselt kui ka pronksmedal Euroopa meistrivõistlustelt. Sportlased on meile pakkunud võimsaid emotsioone võistlustele kaasaelamisel ning andnud hindamatu panuse, et väike Eesti paistaks silma suurte tegudega. Tänan kõiki tiitlivõitjaid ning soovin jõudu ja energiat uuteks võitudeks,“ rääkis abilinnapea Vadim Belobrovtsev.  

Tallinlane Janek Õiglane (ülemisel pildil koos linnapeaga) võitis pronksmedali 16. augustil Münchenis toimunud kergejõustiku Euroopa meistivõistlustel kümnevõistluses tulemusega 8346 punkti. Tallinna linn tunnustab ja toetab Janek Õiglast 1800 euroga ja tema treenerit James Thomast 700 euroga.

Stefan Arand võitis kuldmedali 28. augustil Rootsis, Smedjebackenis toimunud veemootorispordi maailmameistrivõistlustel F-4 paadiklassis, kus varasemalt ei ole ükski eestlane meistritiitlit võitnud. Tallinn tunnustab ja toetab Stefan Arandit 2800 euroga ja tema treenerit Aivar Arandit 1200 euroga.
Sportlaste tunnustamine 14.09.22_Aivar Arand_Stefan Arand_Mihhail Kõlvart_foto Mats Õun.jpg

Sportlaste tunnustamine 14.09.22_Aivar Arand_Stefan Arand_Mihhail Kõlvart_foto Mats Õun.jpg

 

Tallinlane Kristi Unt võitis kuldmedali 20. augustil Horvaatias toimunud discgolfi võistkondlikel maailmameistivõistlustel, kokku kuulus võistkonda üheksa liiget. Tallinn premeerib ja tunnustab Kristi Unti 1200 euroga ja võistkonna treenerit Siim Ühtidit 1200 euroga.

Sportlaste tunnustamine 14.09.22_Siim Ühtid_Kristi Unt_Mihhail Kõlvart_foto Mats Õun.jpg