Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Linnavalitsus nimetas ametisse Nõmme uue linnaosa vanema

Tallinna linnavalitsus nimetas eilsel, 8.detsembri istungil ametisse linnaosade vanemad. Tänasest, 9. detsembrist asub Nõmmel uueks linnaosa vanemaks Lauri Paeveer.

Nõmme linnaosa vanema Lauri Paeveeru sõnul on Nõmme elanike mõtted oluline väärtus linnaosa arengu suunamise juures. „Linnaosavanemana usun, et kahekõne linnaosa elanike ja linnaosavalitsuse vahel loob usalduslikud suhted, mis on hea pinnas progressiivseteks ideedeks,“ rääkis Paeveer. „Kindlasti on järgnevaks neljaks aastaks fookus suunatud linnaruumi arengusse, mis säilitaks olemasolevat metsalinna miljööd, vähendaks ja suunaks ümber Nõmme keskust läbivat liikluskoormust ning arendaks välja jalgrattateede võrgustikku paremaks ühenduseks kesklinnaga,“ lisas linnaosavanem.

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart märkis, et tööd jätkavad linnaosavanemad on oma kogukonna heaks juba palju teinud ja panustanud ning ka Nõmmel on loodud hea ja tugev pinnas, et juhtida ja hoida seda väärikat ja rohelist linnaosa. „Meie kõigi ühiseks eesmärgiks on luua Tallinnast sõbraliku linnaruumiga loov maailmalinn, kus igaühel on turvaline kodupaik ja kus iga inimene on väärtus,“ lisas Kõlvart.

Lauri Paeveer on nelja lapse isa, aktiivne kaitseliitlane ja Nõmme linnaosa elanik. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli sotsiaalteaduskonna avaliku halduse eriala. Viimastel aastatel on ta olnud seotud erinevate ettevõtetega ning täitnud äriühingute juhatuse ja nõukogu liikme rolli.

Vastavalt linnavalitsuse 1. detsembri 2021 korraldusele täitsid eelmise linnavalitsuse volituste lõppemisest ehk 25. novembrist k.a. kuni linnaosade uute vanemate ametisse nimetamiseni linnaosade vanemate ülesandeid vanemate asetäitjad.