Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Maijooks toob laupäeval kaasa ümberkorraldusi liikluses ja ühistranspordis

Maijooks toob laupäeval kaasa ümberkorraldusi liikluses ja ühistranspordis

Laupäeval, 18. mail toimub LHV Maijooks, mille tõttu on kella 12.30-15 osaliselt või täielikult suletud mõned Kesklinna ja Pirita linnaosa tänavad. Samuti mõjutab jooks bussiliinide nr 1,5 6, 8, 34 ja 38 tööd.

Jooksuvõistluse ajal, 18. mail muudetakse ajutiselt kella 12.30st kuni 14.30ni linnast väljuval suunal rajatrassile jäävate bussiliinide 1, 5, 6, 8, 34 ja 38 peatuste asukohti ja mõlemal suunal liinide nr 5 ja 6 liikumisteesid, kuna Kose tee lõik Pirita ja Rummu tee vahel on sel ajal liiklusele suletud. Võistluse ajal sõidavad nimetatud bussiliinid vaba sõidugraafiku alusel.

Jalakäijatele ja ratturitele tagatakse ohutu läbipääs ja üldjuhul ka sõidukitega juurdepääs jooksutrassiga piirnevatele kinnistutele. Juurdepääsu puudumine võib olla lühiajaline ja tuleb eelnevalt kooskõlastada kinnistu omanikuga.

Narva mnt ja Pirita tee, Kose tee ja Vabaõhukooli tee ning Pirita tee ja Kloostrimetsa tee ristmikele paigaldatakse teadetetahvlid, mis informeerivad võistlusest ja liikluskorralduse muudatustest. Info ühistranspordi muudatuste kohta paigaldab korraldaja jooksu eel ka ühistranspordipeatustesse. Samuti leiab selle kodulehelt http://transport.tallinn.ee.