Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Mängupidu „Tiiger läheb olümpiale“

Mängupidu „Tiiger läheb olümpiale“

3. veebruaril 2022 toimus Tallinna Mutionu Lasteaias Hiina kalendri looma-aasta vahetuse ja 24. taliolümpiamängude puhul mängupidu „Tiiger läheb olümpiale“.

Lasteaia väravate juurest alguse saanud pika kolonnina liiguti rongkäigus üksteise järel rühmade kaupa hoovialale. Olümpiamängudest inspireerituna oli avatseremoonia, kus lehvisid lipud, kõlas olümpiahümn, tervitati kõiki osavõtjaid, moodustati olümpiarõngad ning marulise kaasaelamise saatel süüdati tuli ja kuulutati mängud avatuks.

Seepeale kutsus tiiger kõiki järgnevateks pingutusteks valmistuma ehk tegema soojendust. Imekaunil päikselisel päeval olid meil ideaalsed tingimused ning lastel võimalus tutvuda erinevate talispordialadega ja teha suurepärased sooritused sportlikes tegevustes nagu bobisõit, jäähoki, laskesuusatamine, slaalom ja vigursuusatamine.

Pärast kõikide alade lõppemist olid lõppude lõpuks taaskord kõik veidi väsinuna, aga nägu rõõmsalt naerul üles rivistunud lõputseremooniaks, kus asetati osalejatele kaela medalid, tänati korraldustoimkonda ja kustutati olümpiatuli.

Aitäh rühmaõpetajad Aive Mets ja Merike Veersalu, Iveta Matulite ja Marge Luik, Grete-Sylvia Soots ja Hedi Saul, Janika Mängel ja Merle Meister ning liikumisõpetaja Regina Rebane kaasahaarava olümpiatemaatilise mänguhommiku korraldamise eest!

 

Allikas: Tallinna Mutionu Lasteaed, Tagi Viilmaa