Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Männi pargis avati selle hooaja esimene uisupark

Männi pargis avati selle hooaja esimene uisupark

Mustamäe uisuplatsi avamine sai sel aastal teoks varem kui eelnevatel aastatel. Juba 11. novembril kell 11 oli rahvas oodatud Männi pargi uisuplatsile, kus esimene tund oli uisutamine ja uisukude laenutamine kõigile tasuta.

Mustamäe linnaosa vanem Aivar Riisalu sõnul on igati rõõmustav näha kui aktiivselt on mustamäelased liikumisaasta üleskutsetega kaasa läinud:„Kutsun teid ka eeloleval sügistalvel veetma üheskoos vaba aega Männi pargi uisuplatsil, et parimal viisil nautida liikumist värskes õhus. Tänasest on Männi pargi uisuväljak kõigile iga päev avatud.“

Eelmisel aastal külastati Männi pargi uisuplatsi üle 28000 korra, sh 8200 külastust tehti kooliõpilaste poolt. Ka sel aastal saavad Tallinna koolid korraldada liuväljakul tasuta liikumistunde. Pealinna seeniorid saavad Männi pargis tasuta uisutamas käia esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti.

Selle sügise esimest uisutamist oli nautimas igas vanuses mustamäelasi ning jääplats täitus uisutajatega kiiresti. Mõnusat meeleolu aitasid luua kaunis muusika, ehtes jõulukuusk, Kookeri kohviku tasuta pannkoogid ja rahvale jagatavad soojad joogid.

Uuendusena võib Männi pargi uisuplatsi puhul sel aastal esile tuua nädalavahetustel ja pühade päevadel avatud Kookeri välikohvikut. Ühtlasi jätkuvad juba varasematest aastatest tuttavad uisuplatsi lastehommikud.

Alates tänasest on Mustamäe Uisupark avatud terve hooaja vältel iga päev ja iga ilmaga 10:00 kuni 21:00.

Fotod!

Mustamäe linnaosa valitsus