Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Märts on Lasnamäel joogakuu

Märts on Lasnamäel joogakuu

Märtsis toimuvad igal neljapäeval Kultuurikeskuses Lindakivi tasuta joogatunnid. Üritusel osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine. 

„Jooga aitab leevendada nii füüsilist kui ka vaimset pinget, mida hiljem on võimalik praktiseerida kodustes tingimustes. Siiani on meie tutvustavad joogatunnid olnud väga populaarsed, seega ootame huvilisi avastama joogat,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko. Ta lisas, et kultuurikeskuses läbiviidavad joogatunnid on kõigile jõukohased, seega tasub ennast juba aegsasti registreerida.

Joogatunnid toimuvad neljapäeviti: 07.03, 14.03, 21.03, 28.03, algusega kell 11.00 Kultuurikeskuses Lindakivi (J. Koorti 22). Treeneriks on kogenud joogaõpetaja Enely Jääger. Tundi tasub tulla mugava ning pigem sportliku riietusega. Võimaluse korral palutakse võtta endaga kaasa joogamatt. 

Registreerida on võimalik läbi interneti lingil:  https://forms.gle/a8Eup1LeazZriWTGA või telefoninumbril: 645 7702. Kui peale registreerimist selgub, et osaleja ei saa mingil põhjusel osa võtta, tuleb sellest teada anda numbrile 645 7702. Selleks, et tagada osalejate turvalisus, palume kohale tulla tervena. Haigussümptomite korral palume jääda koju.