Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Meie veebruarikuu tegemised

Meie veebruarikuu tegemised

Veebruarikuusse mahtus meie majas üksjagu tegemisi. Nii sportlikke kui ka traditsioone ja rahvakalendrit silmas pidades.

Kuu algas koolieelikute rühmal Kristiine Linnaosa Valitsuse poolt korraldatud spordipäevaga Audentese spordihallis, kus kõik Kristiine lasteaedade koolieelikud said end osavuses proovile panna.
Lasteaias pidasime aga sooja kampsuni päeva. Seda tähistame Rohelise Kooli programmi raames juba mitmed aastad. Keerame sel päeval radiaatorid mõned kraadid madalamaks, et pöörata tähelepanu keskkonna säästmisele. Kampsunid olid kõigil väga uhked!
Järgmisel veebruari nädalal mahtus kohe 3 päeva järjest üritusi. Teisipäeval, 13. veebruaril tähistati vastlapäeva. Kõigepealt oli rahvatraditsiooni kohaselt vaja kõik paha ja halb välja ajada. Ühiselt meisterdati igas rühmas kada, kuhu kõik paha sisse pandi ning seejärel majast välja aeti. Õues said kõik rühmad meie muusika- ja liikumisõpetajate eestvedamisel end proovile panna erinevates mängudes ning osavusülesannetes. Loomulikult ei puudunud päevast hernesupp ning vastlakukkel.
Sõbrapäeva tähistati mitmeti. Mõned rühmad tegid koos suuremat pidu ning küpsetasid temaatilisi küpsiseid. Üritus lõppes meeleoluka diskotralliga.
Kolmandaks ürituseks sellel nädalal oli ülemajaline etlemiskonkurss „ Eesti keele kaunis kõla“. Kõik tublid esinejad said end proovile panna ning oma etluskunsti teistele jagada.
Pidulikult tähistasime Eesti Vabariigi 106. sünnipäeva. Koolieelikute rühmast valitud presidendipaar võõrustas kõik suuri ja väikesi kullerkupukaid pidulikul üritusel.
Kõigele lisaks osalesid Krõllid kolmel korral Limpa suusakoolis. Võib vist öelda küll, et nüüd on suusatamine ja kukkumine selged!
Lisaks väikeste kullerkupukate üritustele jagus tegemisi ka suurtel kullerkupukatel. Õpetajad said oma digipädevusi täiendada nutivahendite koolitusel. Silmaringi saadi avardada Itaalia kultuuriõhtul. Meie vabatahtlik Widad, kes on sealt pärit, tegi meile väga maistvat itaalia toitu ning viis läbi põhjaliku pastakoolituse, tuues meile seeläbi killukese Itaaliat veidi lähemale.

direktori kt Karin Pero