Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Meistriklassid sporditähtedega Tallinna Lindakivi Lasteaias

Meistriklassid sporditähtedega Tallinna Lindakivi Lasteaias

Tervisedenduslikud tegevused on üheks prioriteetseks tegevusvaldkonnaks Tallinna Lindakivi Lasteaia töös. Lasteaias sai alguse projekt "Kohtumine sporditähega", mille eesmärgiks on edendada laste tervisekäitumist ja populariseerida sporti. Projekti raames toimuvad maailma, Euroopa ja Eesti spordimeistritega kohtumised, mille käigus tutvustatakse lastele erinevaid spordialasid. Tuntud sportlased jagavad oma kogemusi, räägivad nende saavutustest ning viivad läbi meisterklasse ja spordimänge lastele.

Tänu projektile leidis aset mitu eredat kohtumist silmapaistvate sportlastega. Lindakivi Lasteaeda külastasid jalgpallur, Eesti U17 koondise abitreener ja FC Levadia Jalgpallikooli spordidirektor Vladimir Voskoboinikov; kümnekordne Eesti meister ja judotreener Julia Õismaa; kooli noorte võrkpallikoondise treener ja kergejõustiku meister Mikhail Tyrtyshni; tõstja, seitsmekordne Eesti meister, mitmekordne Eesti rekordiomanik ja tõstetreener Oleg Zahharov; iluuisutajad, mitmekordsed Eesti meistrid, maailma- ja Euroopa meistrivõistluste osalejad Valdis Mintals ja Jekaterina Nekrasova; jalgpalliklubi Maardu Linnameeskond avalike suhete juht ja jalgpalliklubi naiskonna mängija Jekaterina Nagovitsõna.

Projekt jätkub ning olümpiakuu raames toimus järjekordne spordikohtumine hokimängija, hokiklubi Vipers ja meeskonna „Novikov Team“ treeneriga Sergei Novikoviga.

Sporditähtede eeskuju aitab kujundada lastes positiivset hoiakut spordisse. Projekti raames korraldatud üritused tõstavad laste huvi kehakultuuri vastu. Spordi edendamise kaudu toetame laste tervist ja heaolu,  aitame neid saavutada ja hoida aktiivset ja tervislikku eluviisi.

Oleg Zahharov.jpgSergei Novikov.jpgValdis Mintals.jpg

Allikas: Jevgenia Smirnova sekretär, Tallinna Lindakivi Lasteaed