Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Mihklilaat

Mihklilaat

Kristiine lasteaias toimus järjekordne mihklilaat. Ilmataat oli meiega helde ja laat sai toredasti toimuda lasteaia õue peaplatsil.

Et kõik ikka õigeks ajaks valmis saaks, siis tõid mitmed vanemad juba hommikul laadakauba rühma õpetajate kätte. Nii olidki rühmaruumid mõnusalt magusat lõhna täis.
Laadalt sai osta erinevaid tooteid: küpsetisi, nii soolaseid kui magusaid, hoidiseid, ise tehtud maiustusi, suhkruvatti ja muud toidukraami. Kauplemine käis usinalt. Juba laada alguses olid esimesed ostjad kohal ning laada lõpuks sai nii mõnelgi rühmal laud kaubast tühjaks.

Koos mihklilaadaga tegime lasteaia perele ka üleskutse annetada Toidupangale kaua säilivaid toiduaineid. Leppisime kokku Toidupanga autojuhiga, et ta toob hommikul lasteaeda Toidupanga kogumiskastid, kuhu on hea annetusi sisse panna ning viib need järgmisel päeval tagasi Toidupanka.Aitäh kõigile tublidele lastevanematele kes panustasid küpsetiste, hoidiste ja maiustustega. Valik oli suur ning igaüks leidis midagi endale põske pistmiseks.

Aitäh müüjatele, kes leidsid aega, et oma rühma eest väljas olla.

Südamest tänu Toidupangale annetajatele, aitäh, et märkate ja hoolite!Liina Kala
õppejuht