Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Mürakarud käisid Paepealse raamatukogus

Mürakarud käisid Paepealse raamatukogus

Mürakarude rühmale oli Paepealse raamatukogu külastus kauaoodatud sündmus. Meid võeti seal lahkelt vastu raamatutunniga Eno Raua "Naksitrallidest", mis haakus ka otsapidi meie sügisese projektõppe teemaga.
Enamus lapsi kuulasid huviga nende toimekate väikeste sõprade tegemistest, tundes ka piltidelt nad kõik kenasti ära. Mitmedki kuuldud seigad kõlasid tuttavalt - kohtumine jäätiseputka juures, Muhvi mänguhiire lugu, kadunud kass Alberti otsimine ine.
Elevust tekitas ülesanne, kus tuli seinale paigutatud naksitrallikujulistele taustadele tükkidest kokku panna kolm naksitralli: Sammalhabe, Kingpool ja Muhv . Seda soovisid kõik teha ja see oli tõesti huvitav. Lauda kaunistas kena väljapanek erinevatest "Naksitrallide" väljaannetest, üks neist ka venekeelne.
Hiljem vaibal raamatuid lehitseda ja pilte vaadata oli eriti vahva - küll on palju olemas erinevaid põnevaid lasteraamatuid! Nii mõnigi põnn avaldas soovi isa-emaga tagasi tulla, et koju raamatut laenutada. Keele ja kultuuri teema-aastale mõeldes oli toimunu tänuväärt üritus.