Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Mustamäe rekordiline uisuhooaeg lõpeb Uisudiskoga Männi pargis

Mustamäe rekordiline uisuhooaeg lõpeb Uisudiskoga Männi pargis

Homme, laupäeval kell 19-22 toimub Mustamäe uisuhooaja lõpetamise puhul lõbus Uisudisko, kus muusikat valib DJ Andres Aljaste. Lisaks uisutamisele saab nautida uisušõud ning osaleda auhinnaloosis.

Mustamäe linnaosa vanema asetäitja Aleksandra Lorvi sõnul on Mustamäe uisuhooaeg olnud mitmes mõttes eriline: „Me olime seekord esimene linnaosa, kus uisuplats avati. Tänu suurepärasele koostööle Mustamäe Uisupargi esindajatega saime seda teha juba 11. novembril. Kõige väiksematele külastajatele olid kavas toredad lastehommikud, viimane neist toimub homme. Eakamad uisusõbrad said aga terve hooaja jooksul kolmel päeval nädalas tasuta uisutamas käia.“

Lõppev hooaeg kujunes Mustamäe uisuplatsil ka külastajate arvu poolest rekordiliseks. Ligi 30 000 külastust hooaja jooksul annab aimu kui populaarne ja vajalik on talvisel ajal inimestele vabas õhus uisutamise võimaluse pakkumine.

Mustamäe Uisuparki haldava HK HALL OÜ juhatuse esimehe Fred Randveri sõnul esindab Männi pargi Uisupark parimal võimalikul moel nn kaasaegset uisuväljaku mudelit: „Toome Mustamäe näidet esile ka teistele, kellel on soov uisuväljakut rajada. Vähetähtis ei ole asjaolu, et väljak on rajatud betoonalusele, mis annab võimaluse väljakut kiirelt üles seada ning oluline on ka kulude kokkuhoid, sest betoonalusel väljak tarbib ka vähem elektrit.“
Kui lõppev uisuhooaeg kujunes varasematest pikemaks, siis järgmisel sügisel on plaanis avada Mustamäe uisuplats lausa novembri alguses. Selle kevadtalve kõige meeldejäävamaks uisuõhtuks tõotab aga kujuneda homne Uisudisko.