Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Mustjõe piirkonna liikluslahendused töötatakse välja koostöös kohalike elanikega

Mustjõe piirkonna liikluslahendused töötatakse välja koostöös kohalike elanikega

Tallinna linn on kavandamas Mustjõe piirkonna tänavate rekonstrueerimist, et luua piirkonnas turvaline ja meeldiv linnaruum kõigile liiklejatele. Võimalike liikluslahenduste avalik arutelu toimub 31. jaanuaril kell 17.30 Tallinna Mustjõe Gümnaasiumis (Paldiski mnt 83).

Abilinnapea Vladimir Svet märkis, et Värvi, Veskimetsa ja Mustjõe tänavate rekonstrueerimisel pöörab linn tähelepanu eelkõige jalakäijate vajadustele. „Rekonstrueerimise käigus on kavas rajada korralikud jalg- ja jalgrattateed ning tõsta ristmike turvalisust, parandada valgustust ja korrastada parkimiskohti,“ täpsustas Svet. „Kuid lisaks kolme tänava rekonstrueerimisele soovime kogu asumi tänavaruumi ümber kujundada ka uue liikluskorraldusega nii, et linlased oleksid uue keskkonna ja liikluskorraldusega rahul. Selleks kutsume kõiki huvilisi tänavate tulevikulahenduse osas kaasa rääkima ja oma arvamust avaldama.“
Tallinn on alustanud Värvi (Laki-Kõrgepinge lõigu), Mustjõe (Värvi-Veskimetsa lõigu) ja Veskimetsa tänavate projekteerimist ning nende tänavate eskiise tutvustati avalikkusele 15. novembril 2022. 

Nii avalikul tutvustusel kui ka peale seda esitatud arvamused olid enamasti seotud piirkonna tulevase liikluslahendusega. Lähtudes elanike arvamustest on Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet ning Tallinna Transpordiamet teinud omapoolsed ettepanekud liikluslahenduste kohta. 
 
Neist kolme võimalikku varianti tutvustatakse 31. jaanuaril kell 17.30 Tallinna Mustjõe Gümnaasiumis (Paldiski mnt 83). Kohapeal saab avaldada oma arvamust, teha ettepanekuid ja osaleda arutelus. Kõigi osapoolte arvamusi kaalutakse ja võimalusel arvestatakse asjakohaste ettepanekutega.
 
Võimalike liikluslahendustega saab tutvuda veebilehel http://bit.ly/3QWUP2T. Tagasisidet saab anda nii avalikul tutvustamisel kui ka tagasisidevormi kaudu veebilehel (14. veebruarini).