Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Muudatused Mustamäe postkontorites!

Muudatused Mustamäe postkontorites!

Alates juulist sulgeb Mustamäe postkontor oma uksed. Edaspidi (alates 1. juulist) jääb Mustmäe elanikke teenindama Mustika keskuse postkontor.

Omniva teatel tingis postiasutuse sulgemise järjepidevalt langev külastatavus ja madal postiteenuste kasutamine.  Omniva kliendikogemuse juhi Siim Tammesalu sõnul ei ole muudatusel Mustamäe inimestele tõenäoliselt tuntavat mõju, kuna piirkonnas on mitmeid pakiautomaate ja markide edasimüüjaid ning Mustamäele jääb alles Mustika postkontor. Käesoleval aastal läbib see ka põhjaliku uuenduskuuri.

Kiirust ja mugavust hindavad kliendid saavad kasutada ka personaalset postiteenust, mis teisisõnu tähendab, et Omniva postikuller tuleb kliendi juurde koju või tööpostile, et pakkuda soovitud teenuseid ja kaupa. Saab osta postmarke, ümbrikke või panna oma kirjad ja pakid teele. Samuti on võimalik tasuda arveid, võtta vastu pakke ja kirju ning tellida ajalehti ja ajakirju. Nii saab postipunktis tehtavaid toiminguid teha kodust lahkumata. Vajadusel saab e-poest tellitud tooteid ka personaalse postiteenuse abil tagastada. Tallinna linnas tuleb teenuse eest tasuda 5 eurot. 

Teenuse kasutamiseks peab ühendust võtma Omniva klienditeenindusega e-posti või telefoni teel või esitama Omniva kodulehel: www.omniva.ee/era/abiinfo/personaalne_postiteenus vastavasisulise avalduse.
Teenuse telefoninumber on 664 3330.