Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Muuseumipühapäevadel on Tallinna Linnamuuseumi filiaalides vajalik eelregistreerimine

Eelolevast pühapäevast, 5. veebruarist alates tuleb muuseumipühapäevadel Tallinna Linnamuuseumi filiaalide külastamiseks sissepääs eelregistreerida.

Sujuva külastuskogemuse tagab tasuta pääse ehk nullpilet, mille saab Linnamuuseumi kodulehelt.

Linnamuuseumi filiaalide külastusi saab broneerida kuni kaks kuud ette. Piletite broneerimisel on oluline märkida ka muuseumi külastusaeg, sest muuseumisse pääseb korraga vaid piiratud arv inimesi. Üks inimene saab broneerida kuni kümme piletit. Teenustasusid tasuta piletite broneerimisele ei lisandu. Tasuta pääsmeid on piletite saadavuse korral võimalik soetada nutitelefoni abil ka kohapeal. Kui interneti kasutamise võimalus puudub, saab muuseumikassades kuni kaks kuud ette küsida ka paberpääsmeid.


Kui muuseumipühapäevadel on soov külastada mitut Tallinna Linnamuuseumi filiaali, tuleb iga muuseumi jaoks teha eraldi broneering. Juhul, kui broneeritud ajal muuseumi minna ei ole võimalik, saab tasuta pääsmed ka tagastada. Broneeritud kellaaega muuta ei saa, kuid võimalik on pääse tagastada ja broneerida endale uus külastusaeg.

Eelregistreerimine on vajalik Tallinna Linnaelumuuseumis (Vene tn. 17), Kiek in de Köki kindlustustemuuseumis (Komandandi tee 2), Fotomuuseumis (Raekoja 4/6), Kalamaja muuseumis (Kotzebue 16), Peeter I majamuuseumis (Mäekalda 2), Tallinna Vene muuseumis, (Pikk 29a) ja Tallinna Linnamuuseumis (Vene 17). Lastemuuseum Miiamilla on tänavu ekspositsiooni uuendusteks suletud, kuid veebruari muuseumipühapäeval saab veel kiigata peaaegu tühja muuseumimajja ning mängulisi tegevusi nautida vabas õhus, Lastepargi muuseumi ees – selleks on samuti vaja eelnevalt soetada nullpilet.

Järgmised tasuta muuseumipühapäevad toimuvad 5. märtsil, 2. aprillil, 7. mail, 4. juunil, 2. juulil, 6. augustil, 3. septembril, 1. oktoobril, 5. novembril ja 3. detsembril.

Kõik osalevad muuseumid on kirjas
muuseumipühapäeva kodulehel.