Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Noortevolikogu uus koosseis nimetati ametisse

Noortevolikogu uus koosseis nimetati ametisse

24. novembril anti Tallinna raekojas uuele noortevolikogu koosseisule pidulikult üle mandaat ehk volitus esindada ja kaitsta valijate huve.

Noori oli tervitamas Tallinna linnavolikogu esimees Maris Sild, kes on ka ise noortevolikogu esimestes koosseisudes panustanud. Tänati eelmise koosseisu liikmeid ning anti teatepulk üle uuele koosseisule. Piduliku osa järel sai endine koosseis jagada uuele praktilisi soovitusi ning vahetati sisukaid mõtteid eesootavate aastate plaanide osas.

Noortevolikogusse kuulub 26 liiget. Aastatel 2023-2025 esindavad Tallinna noortevolikogus Haabersti noori Edwina Kostjuk, Jaana-Maria Froš ja Hans-Kaarel Laes; Kesklinna noori Vadim Antifeev, Ranel Ruumet, Brit Maria Villand ja Maria Säkki; Kristiine linnaosast valiti noortevolikogusse Marie Sinivee ja Bogdan Janakov; Lasnamäelt Dimitri Sazanov, Jegor Tšumak, Johannes-Emmanuel Allas, Jana Koževnikova ja Sofii Voomets; Mustamäe noori esindavad Milena Romanova, Aleks Aunapu, Anastasia Kotšura ja Linda Johanna Kägu; Nõmmelt osutusid valituks Olivia Paet, Valeria Palusaar ja Esther Anna Heeney; Pirita linnaosast Darja Šklovskaja ja Mariel Karilaid ning Põhja-Tallinnast Olga Kuchina, Arseni Tsõgankov ja Aleksandra Morgunenko.

Noortevolikogu kümnenda koosseisu juhatuse valimised toimuvad 4. detsembril ning seejärel algab ka noortevolikogus töö.