Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Oktoober Kellukese Lasteaias

Oktoober Kellukese Lasteaias

02.10.-08.10. Leivanädal rühmades: Lapsed said teadmisi leivast, vilja kasvamisest, töötlemisest, leiva küpsetamisest. Küpsetasid kaeraküpsised (Pokude rühm), muffinid (Puhhi rühm) ja banaanileiva (Naksitrallide rühm).
03.10. osales Muumide rühm Kalamaja lasteaedade spordiüritusel TERVETE LASTE 100 SAMMU Kalamaja Põhikooli staadionil.
04.10. – Teatrikülastus: Pokude, Lotte, Muumide ja Naksitrallide rühmad käisid Teoteatris vaatamas etendust „Meri põlvini“.
11.10. KÄIS MEIL KÜLAS KESKKONNAKE, KES ÕPETAS LASTELE, KUIDAS SORTEERIDA JÄÄTMEID
13.10. käis meil külas Päästeamet õppeprogrammiga “Tulest targem”.
16.10.-20.10. Salatinädal rühmades: salatite valmistamine ja maitsmine.
23.10.-27.10. Juubelinädal: Lasteaed Kelluke tähistas oktoobris oma 55. juubelit. Ühisel jõul sai maja kaunistatud ning fuajeesse üles seatud kunstitööde- ja fotonäitus. Rühmad olid valmistanud ühistöödena sünnipäevakaarte. Lapsed valmistasid ise erikujulised küpsetustordid lastaia sünnipäevaks. 25.10. toimus lasteaia saalis pidulik kontsert-aktus, kus esinesid lasteaia lapsed, õpetajad ning lasteaia vilistlased, kes võitsid oma siira ja julge esinemisega külaliste südamed. Tänati pikaaegseid töötajaid, kellele jagati tänukirju. 27.10. tulid lastega lustima Piip ja Tuut ning rühmades peeti sünnipäeva teemalisi kostüümipidu.
31.10. oli meil külas Loodusluup putukate õppeprogrammiga, mis võimaldas luua putukatega lähedast kontakti turvalises keskkonnas.