Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Olümpiakuu Tallinna Arbu Lasteaias

Olümpiakuu Tallinna Arbu Lasteaias

Mida tähendas meie lasteaia jaoks Olümpiakuu?

7. veebruaril 2022 toimus lasteaias taliolümpiamängude avamine olümpiatule süütamise ja noorte olümpialaste paraadiga! Pidu ei möödunud külalisteta. Lastele külla tuli Lumememm ja jagas oma õnnetust. Teel lasteaeda kadusid ju olümpialipult kõik rõngad! Ja loomulikult lubasid lapsed oma sportlike saavutustega Lumememmele olümpiarõngad üles leida!

Nii algas meie seiklus "Olümpiarõngaid otsimas".

Olümpianädala jooksul on juhtunud nii mõndagi! Võistlused, maratonid, meelelahutused koos vanematega, hokimatšid, bobikelk, curling, kelgutamine, suusateade – kõiki spordialasid, millega lapsed kaotust leida aitasid, on võimatu üles lugeda!

Isegi lasteaia koridorid on muutunud staadioniteks! Ja emad-isad said treeneriks ja õpetasid lapsi hommikuvõimlemist. Saime kõigi ülesannetega hakkama ja kõik viis olümpiarõngast arenevad meie lipul! Kõikidest nendest mängudest said lapsed ja täiskasvanud palju positiivseid emotsioone ja loomulikult ka energialaengut!!!

Võistluspäevad olid meist igaühe jaoks meeldivad ja rõõmsad. Aga meie sporditegevus ei lõpe Taliolümpiamängude lõppemisega. Sport on saanud meie tõeliseks sõbraks ja abiliseks. Kutsume kõiki liikuma meiega koos!

 

Fotosid üritustest: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=TallinnaArbuLasteaed&set=a.4831806123541973

 

Allikas:Galina Jaremtšuk Tallinna Arbu Lasteaia, õppealajuhataja