Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Õuepäev Lille Lasteaias

Õuepäev Lille Lasteaias

4. juuni oli lastele elamuste rohke, sest toimus lasteaia esimene õuepäev. Päev oli suviselt soe ja päikseline. Õues sai nii süüa, puhata kui ka osaleda põnevas maastikumängus.

Peaaegu kõik lasteaia igapäevatoimetused toimusid õues. Aiarühmade lapsed olid sellest vaimustuses, sest õuepäeval sai õues süüa nii hommiku- kui lõunasööki, samuti õhtuoodet. Selgus, et isu oli kõigil palju parem kui tavaliselt toas süües. Eriti meeldis lastele lõunane magustoit. Lõbus oli koos sõbraga istuda liivakasti äärel ja limpsida jäätist.
Hommikupoolikul osalesid kõik rühmad maastikumängus, kus kaardi alusel tuli üles leida kohad õuealal ja vanematel lastel kõrvalasuvas pargis. Nii õpiti paremini tundma lasteaia õueala, aru saama, mis on kaart ning võrdlema kaarti ja ümbrust.
Elevust tekitas lastes ka see, et lõunane puhkeaeg toimus aiarühmadel värskes õhus, lasteaia jalgpallialal võimlemismattidel. Puude varjus pikutades oli tore juttu kuulata.
Peale õuepäeva lõppu läksid lapsed koju silmade särades ja muljetest tulvil. Lapsed arvasid, et õuepäev oli maailma toredaim päev lasteaias ja selliseid päevi võiks rohkem olla.

Suur tänu kõigile lastele, lasteaia töötajatele, tänu kellele vahva õuepäev teoks sai!