Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Palju õnne, Kullatera lasteaed!

Palju õnne, Kullatera lasteaed!

Tähistasime sellel nädalal meie armsa lasteaia 73.sünnipäeva. Tallinna Kullatera lasteaia sünnipäevanädala „Hakkame sättima“ raames toimusid iga päev põnevad ja toredad tegevused rühmades.

Esmaspäev oli „soovipäev“, kus lapsed koos rühmaõpetajaga meisterdasid ühise suure kaardi ja soovisid lasteaiale ilusaid sünnipäeva soove.
Lasteaia sünnipäevanädala teine päev möödus tantsides. Rühmas valiti üks muusikapala ja selle saatel oli lõbus koos tantsida. Rühmades svingiti lumesadu välja, tantsiti rahvamuusika ja hea tuju laulu saatel, tehti tibutantsu ja loomulikult lauldi sünnipäeva laulu.
Pidustused jätkusid kolmapäeval ning see oli "Moepäev". Lapsed koos õpetajatega meisterdasid vahvad sünnipäevapeo mütsid. Valmisid väga värvilised, moekad, silmapaistvad ja unikaalsed peakatted.
Neljapäev oli üllatuspäev. Nimelt läksid sellel päeval õpetajad rühmade vahel vahetusse. Oh seda elevust, kui rühma saabusid hoopis teised õpetajad mänge mängima ja tegutsema.
Sünnipäevanädal tuli lõpetada ju loomulikult magusalt. Reedel valmistasid lapsed koos õpetajatega maitsvad tordid, mida pidulikult koos süüa.

Sünnipäevanädal oli täis rõõmu, naeru ja ühtekuuluvustunnet. Suur tänu kõigile, kes on olnud osa meie imelisest teekonnast. Jätkame koos naeru, õppimise ja avastustega järgmisel põneval aastal!

Palju õnne, Tallinna Kullatera Lasteaed!