Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Pälvisime taas Rohelise lipu tunnustuse!

Pälvisime taas Rohelise lipu tunnustuse!

Täna, 4. juunil toimus Kultuurikatla Katelde saalis Rohelise Kooli programmi aastakonverents ja pidulik keskkonnamärgiste "Roheline lipp" üleandmine.
Ülemaailmselt tuntud ökomärgis Roheline lipp antakse välja haridusasutustele, kes on välja kujundanud keskkonnahariduse strateegia, järgivad seda oma õppetöös, maja haldamisel ja kogu tegevuse korraldamisel ning on lisaks lastele ja õpetajatele kaasanud keskkonnategevustesse lapsevanemad ja kõik haridusasutuse töötajad. 

Kultuurikatlasse olid kogunenud käeaoleval kevadel tunnustuse saanud haridusasutuste esindajad, et võtta vastu tunnustus juba tehtud töö eest! On heameel tõdeda, et igal aastal on Rohelise Kooli programmis uusi liitujaid ning on neidki, kes pälvivad tunnustust teist, kolmandat, isegi neljandat korda! See aga näitab omakorda, kuidas meid ümbritsevas keskkonnas toimuv omab järjest suuremat väärtust ning on järjest suurenemas arusaam, kui oluline roll on keskkonnaharidusel noorte maailmavaate kujundamisel.

Meie lasteaiapere liitus Rohelise kooli programmiga 2019. aastal ja pälvis Rohelise lipu nüüd siis kolmandat korda! Oleme tänulikud tunnustuse eest, mis annab meile uut energiat hoida oma tegemiste fookuses keskkonnahoidu ning käia meie ümber olemasoleva keskkonna hoidmise, rikastamise teed.
Meie lasteaia alusväärtused - keskkonnahoid, tervislikkus ja koostöö - on sügavalt põimunud ja moodustavad terviku, mis on meie arengustrateegiate teejuhiks!

Foto: Mikk Otsar.