Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Pirita kloostri jõulumaa avavad Ott Lepland ja jõulumaagia

Pirita kloostri jõulumaa toimub 16.–19. detsembrini Pirita kloostrivaremete alal. Kavas on kontserdid, etendused, töötoad, jõululaat.

„Möödunud aastal esimest korda peetud Pirita kloostri jõulumaa osutus väga populaarseks. Soovime häid emotsioone ja põnevat meelelahutust pakkuda linlastele ka tänavu. 16.–19. detsembrini toimuval Pirita kloostri jõulumaal saab nautida head muusikat, vaadata põnevaid etendusi ja meisterdadat öötubades. Kõigil neljal päeval on avatud jõululaat,” ütles Tõnis Liinat.
Lepland ja jõulumaagia
Kõiki tallinlasi ja külalisi ootab sisukas ja mitmekülgne programm. Nelja päeva jooksul astuvad lavale tuntud Eesti muusikud ja toimuvad mustkunsti-, teadus- ja teatrietendused. Neljapäeval, 16. detsembril annab akustilise jõulukontserdi suurepärane Ott Lepland ja etendusega "Maagilised jõulud" astub üles Eesti üks hinnatum mustkunstnik Meelis Kubo. Jõulumaal kohtuvad lapsed jõuluvanaga, kes jagab maiustusi. Mõistagi saab imetleda tulesäras kuusepuud.
Pirita kloostri jõulumaale pääseb tasuta.
Jõulumaa ootab kauplema!
Jõulumaa ootab kauplema kõiki, kel pakkuda jõuluaega sobivaid tooteid. Info ja registreerimine: Priit Järve / müügijuht,tel 5091992, e-postpriit@piritajoulumaa.ee.
4 imelist päeva
Pirita kloostri jõulumaa on avatud 16.–17. detsembril kl 14–20, 18. detsembril kl 12–22 ja 19. detsembrilkl 12–20. Rohkem infot info@piritajoulumaa.ee, www.piritajoulumaa.ee
Üritus toimub valitsuse kehtestatud regulatsioonide kohaselt.