Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Põhja-Tallinn jagab tasuta graniitkillustikku (2021)

Põhja-Tallinn jagab tasuta graniitkillustikku (2021)

Põhja-Tallinna korteriühistud ja eramaja omanikud saavad 6. veebruarini esitada taotlusi graniitkillustiku saamiseks. Ühe aadressi kohta saab tasuta kaks kotti sõelmeid. Tänasest on alustatud ka varasemalt registreerunutele graniitkillustiku kojuveoga, teenusepakkuja võtab ise ühendust soovijatega ja korraldab kohaleveo ning üleandmise.

„Külmakraadide tulekuga on libeduse tõrje muutunud päev-päevalt aktuaalsemaks. Kui sügisel seda teenust esmakordselt pakkusime, polnud elanike huvi mõistagi üleliia suur, ent nüüd on vajadus ja soovijate arv märgatavalt kasvanud,“ märkis linnaosavanem Peeter Järvelaid. 

Põhja-Tallinna valitsus jagab graniitkillustikku lähtuvalt Tallinna linna heakorraeeskirjajärgse kohustusega kinnistuomanikele - tagada kinnistutega piirnevatel ja kinnistutel asuvatel kõnniteedel- puhastusaladel lume- ja libedusetõrjetööde teostamine. 

Linnaosa korteriühistutel ja eramajade omanikel on võimalus saada ühe aadressi kohta tasuta kaks 25 kg graniitkillustiku kotti. 

Link registreerimislehele: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfg3MZsZYB80rxwvJOXiGrckXbAFZSjzoCDnkgsqLmfya5-5w/viewform?usp=sf_link

 

Sarnased uudised