Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Põhja-Tallinna valitsus alustab korteriühistute teemadel juriidilise nõustamisega

Põhja-Tallinna valitsus alustab korteriühistute teemadel juriidilise nõustamisega

Põhja-Tallinna valitsus alustab linnaosa elanike juriidilise nõustamisega korteriühistute teemadel. Konsultatsioonid toimuvad linnaosavalitsuses igal esmaspäeval.

Põhja-Tallinna vanema Manuela Pihlapi sõnul on konsultatsioonidele oodatud kõik linnaosa elanikud, kellel on küsimusi korteriühistute teemadel. „Oma töös näeme, et järjest enam pöörduvad elanikud linnaosa valitsuse poole korteriühistutega seotud probleemide või muredega. Arvestades probleemide kasvavat hulka ja keerukust, on arusaadav, et elanikud vajavad selleks spetsialisti abi ja nõustamist. Linnaosavalitsuse juristi konsultatsioonid toimuvad igal esmaspäeval kella 10-st kella 16-ni,”  ütles Pihlap.

Põhja-Tallinna valitsuse juristi vastuvõtt toimub alates 11. märtsist Põhja-Tallinna valitsuses (Kari 13) igal esmaspäeval kella 10-st kella 16-ni. Võimalusel palume eelnevalt registreerida. Lisainfot saab telefonil 645 7031.  

Lisaks pakub Tallinn tänavu elanikele tasuta õigusnõu nõustamispäevadel üle linna. Põhja-Tallinna valitsuses (Kari 13) toimuvad nõustamispäevad 21. märtsil kell 9–14 ja 13. juunil kell 13–18. Nõustamispäevadel saab tasuta õigusnõu ka nendel teemadel, mis ei puuduta korteriühistute tööd. Lisainfo kodulehel www.tallinn.ee/oigusnoustamine.