Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Põhja-Tallinna valitsus kutsub tunnustama linnaosa majahoidjaid

Põhja-Tallinna valitsus kutsub tunnustama linnaosa majahoidjaid

Põhja-Tallinna valitsus soovib tunnustada tublisid majahoidjaid ja ootab linnaosa elanikelt ettepanekuid.

“Eelmisel aastal tunnustas Põhja-Tallinna valitsus esmakordselt elanike tagasiside alusel linnaosa tublisid majahoidjaid ja kojamehi. Positiivne tagasiside innustab samasugust hääletust läbi viima ka käesoleval aastal. Kutsume põhjatallinlasi üles märkama usinaid töötegijaid ja edastama meile nende kinnistute aadressid, mida on eeskujulikult hooldatud ning teavitama meid töökatest majahoidjatest,” ütles Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap.

“Eesti ilm on muutlik - tohutule lumekogusele võib koheselt järgneda laussula klaaslibedate kõnniteedega. Seetõttu on järjest olulisem see töö, mida teevad korteriühistute kojamehed. Tunnustus annab töötegijatele motivatsiooni ja väärtustab nende panust linnaosa heakorda ja põhjatallinlaste ohutusse,” lisas Pihlap.
Kui teie majahoidja on sel talvel eeskujulikult teostanud lume ja libedusetõrjet, siis tema ongi see, keda otsib Põhja-Tallinna valitsus. Tänu avaldamiseks vajame korteriühistu aadressi, võimalusel majahoidja nime koos kontaktandmetega (kas e-post või telefon).   

Ettepanekute esitamiseks palume minna lingile ning täita lühike ankeet: www.tallinn.ee/pohja/majahoidja2024. Ankeet on avatud täitmiseks kuni 24. märtsini.