Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Pronksi tänaval taasavatakse liiklusele üks sõidurada

Pronksi tänaval taasavatakse liiklusele üks sõidurada

Täna õhtul taasavatakse rekonstrueeritaval Pronksi tänaval liiklusele üks sõidurada Narva mnt ja Gonsiori tn vahelises lõigus, sõidusuunaga Narva maanteelt Tartu maantee poole. Pronksi tänava Gonsiori tänava ja Tartu maantee vahelises lõigus on liiklusele jätkuvalt avatud mõlemas suunas üks sõidurada.

„Nimetatud lõik oli liiklusele suletud kahe nädala jooksul, et ehitaja saaks läbi viia suuremahulisi töid kommunikatsioonide rajamiseks Narva maantee ja Pronksi tänava piirkonnas. Vaatamata rasketele ilmastikuoludele on töövõtja püsinud graafikus ja nüüd saab taasavatud üks sõidurada, mis kindlasti toob liiklusesse leevendust eriti tipptundidel. Siiski palun liiklejatelt mõistvat suhtumist ning ajutise liikluskorralduse tähelepanelikku järgimist,“ ütles abilinnapea Vladimir Svet.

Pronksi ja Jõe tänava rekonstrueerimine on üks mahukamaid objekte, mida Tallinn tänavu ette võtab. Tööde käigus uuendatakse täielikult tänavaruumi, lisatakse haljastust ning luuakse turvaline ja mugav tänav kõigile liiklejatele, pöörates eriti suurt tähelepanu jalakäijate ja jalgratturite ohutusele. Ühtlasi läheb uuendamisele kogu Pronksi tänava maa-alune osa, kus vahetatakse välja kõik vee-, gaasi- ja elektri- ning kanalisatsioonisüsteemid.

Rekonstrueerimistööd algasid oktoobris ja kestavad umbes aasta. Tööd põhjustavad muudatusi liikluskorralduses, elanikke ja liiklejaid teavitatakse jooksvalt.