Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Raekojas tunnustati aasta parimaid sotsiaaltöötajaid

Raekojas tunnustati aasta parimaid sotsiaaltöötajaid

Reedel tunnustasid Tallinna linnavalitsus ning sotsiaal- ja tervishoiuamet Raekojas käesoleva aasta tublisid sotsiaalvaldkonna töötajaid ja valdkonnale pühendunud spetsialiste.

Abilinnapea Betina Beškina ütles oma tervituskõnes, et aasta tagasi ei osanud keegi arvata, et koroonapandeemiast saab olla veelgi tõsisemaid väljakutseid ning ka siis langeb suur koorem just sotsiaalvaldkonna inimeste õlgadele. „Möödunud aastal lootsime kõik, et koroonapandeemia jääb meile meelde kui kõige suuremat väljakutset pakkunud kriis, kuid see, mis järgnes sai üleöö meie kõigi ühine vastutus ja hool. Taaskord on sotsiaaltöötajad ennast ületanud, samuti ka vabatahtlikud,“ rääkis Beškina. „Teie pühendumus on imetlusväärne, sest ka kõige süngemal ja emotsionaalselt keerulisemal hetkel teadsime, mida tuleb teha ja vastus oli vaid üks –ainult üheskoos saame aidata siia saabunud Ukraina sõjapõgenikke. Kuid see on vaid osa lõppevast aastast. Lisaks energiakriis, hinnatõus, hirm toimetuleku ja turvalisuse pärast. Kõigi nende teguritega peame oma töös igapäevaselt arvestama. Ja eesliinil nende murede ja lahendustega on just sotsiaaltöötajad. Tänan teid kõiki pühendumuse ja hoolivuse eest neil keerulistel aegadel.“

Tänukirja silmapaistva töö eest pälvisid Anet Asumets (Pirita LOV), Annika Torjus (Kesklinna LOV), Imbi Eesmets (Tallinna Hoolekande Keskus), Kadi Arula (tugikeskus Juks), Kadri Peljo (Lasnamäe LOV), Kai Keller (Põhja-Tallinna LOV), Kerttu Olõkainen (Toidupank), Larina Sein (Nõmme LOV), Liis Rändur (Käo tugikeskus), Lilija Plahtii (Iru Hooldekodu), Mare-Maia Kraav (Tallinna Sotsiaaltöö Keskus), Maria Krastõljova (Mustamäe LOV), Marika Vernik (Tallinna Vaimse Tervise Keskus), Mari-Liis Roomet (Kristiine LOV), Mihhail Jakovlev (Tallinna Põgenikekeskus), Monika Lehismets (Tallinna Perekeskus), Olavi Laurimaa (Tallinna Laste Turvakeskus), Olga Nikolajeva (Tallinna Lastekodu), Ulli Luide (Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet) ning Tallinna Lastekodu teraapiaaia loojad Merike Lukas ja Tatiana Mikhitaryan.
Ühtlasi tänati ja tunnustati ka organisatsioone ja koostööpartnereid: MTÜ-d Käsikäes Ukrainlastele, Tallinna Munitsipaalpolitsei Ametit, Tallinna Perekonnaseisuameti) ning Tallinna Linnavaraametit.