Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Rahumäe jäätmejaam suletakse ajutiselt renoveerimiseks

Rahumäe jäätmejaam suletakse ajutiselt renoveerimiseks

Alates 22. maist suletakse kuuks ajaks Rahumäe jäätmejaam hädavajalike ehitustööde tõttu, kliendid suunatakse sellel ajal teistesse jäätmejaamadesse.

Tallinna abilinnapea Joosep Vimm rõhutab, et ülejäänud jäätmejaamad jäävad linnas avatuks. „Mai teiseks pooleks on loodetavasti enamikul linlastest kevadised suuremad koristus- ja aiatööd tehtud. Samuti jõuame enne Rahumäe jäätmejaama ajutist sulgemist korraldada veel ühe suurjäätmete tasuta kogumiskampaania. Kindlasti hoiame jäätmejaama suletuna nii lühikest aega kui võimalik,” sõnas Vimm.

Põhjalikku renoveerimist vajab sissesõidutee ääres olev tugimüür, mille ehitus eeldab juurdepääsutee sulgemist. Renoveerimistööde käigus puhastatakse ka Rahumäe jäätmejaama territoorium sinna kogunenud prügist.

Tallinna Jäätmekeskuse juhataja Rein Kalle avaldas heameelt, et viltuvajunud tugimüür ehitatakse ümber ja sissesõidutee muutub külastajatele ohutuks. „Küll aga peame paratamatult selleks ajaks ajutiselt sulgema meie kõige külastatavama jäätmejaama, sest liikluse ümbersuunamist kalmistu kitsastele teedele ei pea me õigeks,” selgitas Kalle.

Tallinna Jäätmekeskus soovitab klientidel ehitustööde ajal suunduda eelkõige Paljasaare jäätmejaama, et Pärnamäe ja Pääsküla jäätmejaamu mitte üle koormata. Rahumäe jäätmejaama töötajad suunduvad appi teistesse jäätmejaamadesse, samuti täiendatakse jäätmejaamade konteinerparki.

Lisainfot renoveerimistööde kohta leiab Tallinna Jäätmekeskuse veebilehelt.