Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Rakett69 linnalaager, peresessioon ja fännipäev

Rakett69 linnalaager, peresessioon ja fännipäev

Rakett69 Teadusstuudiod keskuses (Valukoja 12, Tallinn) on kevadhooajal toimumas mitmeid ägedaid üritusi, kuhu ootame uudishimulikke ja teadmishimulisi lapsi - ikka selleks, et nad veelgi nutikamaks ja targemaks saaksid! Usume, et ka teie koolis on selliseid õpilasi päris palju! Oleme tänulikud, kui alljärgneva info lapsevanematele edasi saadate.
 
  • Juba veebruarikuisel koolivaheajal - 27. ja 28. veebruaril - toimub Rakett69 Teadusstuudiod keskuses linnalaager 7-12-aastastele lastele, kus saab avastada teadusmaailma läbi põnevate Rakett69 stiilis ülesannete, lisaks toimuvad toredad sotsiaalsed tegevused, mängud ja natuke ka füüsilist liikumist. Laager kestab mõlemal päeval kella 9-st kuni 16-ni, pilet üheks päevaks maksab 40€, mis sisaldab lisaks tegevustele sooja lõunasööki, snäkki ja väikest kingitust. Osaleda võib vaid ühel päeval või mõlemal päeval. Kohti on piiratud arvul, ühes grupis on 25 last. Registreerimiseks tuleb täita ankeet https://forms.gle/8GMybTFZPSwEY4ERA ning siis kohtume juba laagris!
  • 2. märtsil kell 12-14 ootame Rakett69 Teadusstuudiod keskusesse nii lapsi kui ka lapsevanemaid, sest meisterdamist, nuputamist ja avastamist täis teadussessiooni viib läbi Rakett69 eelmise hooaja finalist Joosep Lukin! Jagame lapsed koos vanematega gruppidesse ning siis saabki koos lahendusi leida põnevatele praktilistele ülesannetele. Osalejaid ootab kolm põnevat väljakutset: Playtronica, põrkamise vähendamine ja võidusõiduki meisterdamine. Sessiooni lõpus kostitab kõiki maitsva ampsuga Tere ning iga laps saab ka tunnistuse. Piletid on müügil Piletitasku veebilehel https://www.piletitasku.ee/et/event/5518.
  • 5. mail kell 13-17 on aga Rakett69 Teadusstuudiod keskuses toimumas Rakett69 fännipäev, kus osalejaid ootavad selle ja eelmiste hooaegade Rakett69 saates võistelnud noored! Koos saab teha pilti, küsida autogrammi, lahendada mitmeid saatest tuttavaid ülesandeid ning toredalt aega veeta! Kõik saavad maitsvaid ampse ja jooke ka ürituse toetajatelt. Piletid üritusele on müügil Piletitasku veebilehel https://www.piletitasku.ee/et/event/5562.