Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Rändajad seavad peagi uusi sihte...

Rändajad seavad peagi uusi sihte...

Reede, 24.mai pealelõunal kogunesid meie Rändajate rühma lapsed Nõmme keskuses asuva Von Glehn´i Teatrimajja, et saada osa selleaastaste lasteaialõpetajate kooliteele saatmise peost ja pidupäeva rikastavast teatri lasteetendusest KUIDAS KUNINGAS KUU PEALE KIPPUS.
Tänavu alustavad kooliteed 20 Virmalise lasteaia last - 19 laste Rändajate rühmast ja üks Seiklejate rühma laps.
Reedel olid vist küll viimast korda niisuguse esindatusega koos Rändajate rühma lapsed. Lasteaia lõpetamine on alati olnud nii rõõmus kui kurb ühteaegu - kuigi ees on ootamas nii palju põnevat, on kurb mõelda, et miski lapse elus muutub siiski jäädavalt... 
Von Glehni Teatrimaja saalis jäid reedel siiski harmooniat looma vaid tänu- ja kindlustunne, et uueks alguseks ollakse valmis, ning õhin, mis sugugi lastes püsida ei tahtnud ja ikka-jälle oma energiaga kõiki kaasa haaras...

Ka seekord olid lõpupeo kavandamise ja elluviimise enda õlule võtnud just rühma lõpetavate laste vanemad - kõik oli läbi mõeldud - alustades ruumipaigutusest, näksilauast, tunnustushetkedest. lõpetades kohalviibijatele broneeritud etendusega teatritrupilt...  Oleme väga tänulikud sellise panuse suurepärase koostöö eest!

Rändajad ise aga on kindlasti juba mõtetega kooliteel... Uued sihid tunduvad nii põnevad, ahvatlevad ja on nad ju läbi terve aasta saanud koos õpetajatega turvaliselt harjutada uutel radadel rändamist... Peagi on nende käike vanemate hoolsa pilgu toel saatmas uued õpetajad ja keegi veel ei tea, kus leiavad sihi sügisel kooliteed alustavate Rändajate sammud... Virmalise lasteaias alustavad sügisel oma suurte sihtide poole püüdlemist aga juba uued Rändajad, kes on ühinemas tänaste rühma lastega, kes oma 19 kaaslasele põnevat kooliteed soovisid.
TUULT TIIBADESSE, RÄNDAJAD 2024!