Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Registreerimine moodsa õppimise festivalile iduEDU on avatud

Registreerimine moodsa õppimise festivalile iduEDU on avatud

Tallinna Haridusamet kutsub haridustöötajaid osalema moodsa õppimise festivalil „iduEDU“, mis toimub 29. veebruaril kell 9.00-16.00 Tallinna Arte Gümnaasiumis, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumis ja Mustamäe Huvikoolis.

Festivali peateema „Digisillad mitmekultuurses hariduses“ fookuses on eestikeelsele õppele üleminek, mitmekultuurilisuse ja tehnoloogia olulisus hariduses.

Peaettekande digiuuenduste teemal teeb Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituudi professor Mart Laanpere, kes on tegutsenud Eesti koolide digiinnovatsiooni valdkonnas juba üle 30 aasta, panustades DigiDidaktika õpetajakoolituste, e-ülikooli konsortsiumi, Koolielu portaali, Digipeegli, e-Koolikoti, Schoolaby õpikeskkonna ja paljude muude algatuste elluviimisse. Tõhusa õppeprotsessi toetamise ja õppetöös tehisintellekti kasutamisest räägivad Gustav Adolfi Gümnaasiumi ning Haridus- ja Noorteameti haridustehnoloog Ingrid Maadvere ning Haridus- ja Noorteameti digipädevuse valdkonna projektijuht Kerli Požogina.

Paneelarutelus astuvad üles Püha Johannese Kooli füüsikaõpetaja, haridustehnoloogia investor ja ettevõtja Oleg Shaikovski, Eesti tippjuht Hando Sutter, kelle eestvedamisel sündis koostöös mitme Eesti eduka ettevõttega füüsikaõpetajaid ja füüsikaõpet toetav programm Lae End ning AI entusiast kogenud koolitaja ja digiturunduse ekspert Kristjan Heinmets. Päeva juhib Tallinna Prantsuse Lütseumi inglise keele õpetaja ja haridustehnoloog ning Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituudi teadur Merike Saar.

Lõunast jätkub päev tehnoloogia, eesti keelele ülemineku ja mitmekultuurilisuse töötubadega. Tehnoloogia töötoad toimuvad Arte Gümnaasiumis, keeleõppe töötoad Mustmäe Reaalgümnaasiumis ning mitmekultuurilisuse töötoad Mustamäe Huvikoolis. Töötubadesse registreerimine on avatud veebilehel https://onlineexpo.com/ee/iduedu2024/ kuni 16. veebruar kell 23.59.

Festivali lõpetab muusik, laulja ja helilooja Jarek Kasar.

Festivali eesmärk on väärtustada kvaliteetset haridust kui õnneliku elu vundamenti, mille saavutamiseks pannakse seeme kasvama juba varases eas. Iga festivalil osaleja annab oma panuse idude targale kasvamisele ning uute edulugude tagant tõukamisele.
Moodsa õppimise festival (1).png