Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

SA Tallinna Hambakliiniku nõukogu kutsus Maksim Volkovi esimehe kohalt tagasi ja määras uued juhatuse liikmed

SA Tallinna Hambakliiniku nõukogu kutsus Maksim Volkovi esimehe kohalt tagasi ja määras uued juhatuse liikmed

SA Tallinna Hambakliiniku nõukogu otsustas alates tänasest, 17. aprillist tagasi kutsuda juhatuse esimehe Maksim Volkovi. Uueks juhatuse liikmeks-ravijuhiks määras nõukogu viieks aastaks Anastassia Kuldmaa ja teiseks ajutiseks juhatuse liikmeks Tarmo Bakleri, mõlema uue juhi volitused hakkavad kehtima 17. aprillist. Ajutiselt SA Tallinna Hambakliiniku juhatuse liikme ülesandeid täitev Tarmo Bakler jätkab samaaegselt tööd ka AS Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimehena.

Täna kogunes esimest korda SA Tallinna Hambakliiniku uus nõukogu, kus tehti mitmeid hambakliiniku juhtimist puudutavaid otsuseid ja valiti nõukogu esimeheks Kairi Vaher.

SA Tallinna Hambakliinik nõukogu esimehe Kairi Vaheri sõnul on muudatused vajalikud, et tagada hambakliiniku areng ja heal tasemel raviteenus. „Soovime kaasata hambakliiniku juhtimisse valdkonna eksperte, kes aitavad muuta ja parandada nii kliiniku juhtimist, kuid samas olla igapäevaselt toeks ka personalile,“ nentis Vaher. „Uue juhatuse liikme ja ravijuhina alustav Anastassia Kuldmaa on varasemalt töötanud SA-s Tallinna Hambakliinik ning seega tunneb organisatsiooni ja oma valdkonda. Tarmo Bakler on ASi Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees, kel on pikaaegne tervishoiuasutuste juhtimise kogemus ning ta tuleb ajutiselt hambakliiniku juhatuse liikmeks, kuni oleme jõudnud värvata uue juhatuse liikme. Seega on hea meel, et Anastassia Kuldmaa ja Tarmo Bakler olid valmis seda vastutusrikast tööd tegema ja andma oma panuse hambapolikliiniku arengusse.“ 

Tallinna linnavalitsus otsustas esmaspäeval, 15. aprillist tagasi kutsuda kõik SA Tallinna Hambakliiniku nõukogu liikmed ning määras nõukogu uuteks liikmeteks Tallinna linnasekretär Priit Lello, linnakantsler Kairi Vaheri ja linna pearaamatupidaja Kaja Vahari.