Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

SALLIVUSPÄEV LIIKUDES JA MÄNGIDES: Haabersti lasteaedade ühisüritus Tallinna Meelespea Lasteaia eestvedamisel

SALLIVUSPÄEV LIIKUDES JA MÄNGIDES: Haabersti lasteaedade ühisüritus Tallinna Meelespea Lasteaia eestvedamisel

16. novembril võõrustas Tallinna Meelespea Lasteaed Haabersti lasteaedu ühisüritusel nimega "SALLIVUSPÄEV LIIKUDES JA MÄNGIDES."

Ürituse eesmärk oli kutsuda lapsi üles mõistma ja väärtustama erinevusi ning mõtlema sallivuse olulisuse üle ühiskonnas. Osalesid Haabersti lasteaiad Sinilill, Vikerkaare, Karikakra, Järveotsa, Nurmenuku, Veerise, Pääsusilma, Rukkilille ja Meelespea lasteaiad. Külalisena osales ka Tallinna Loitsu Lasteaed.
Sallivuspäeva sõnum oli selge: "Me kõik oleme erinevad, kuid igaüks meist on väärtuslik!

Ürituse avas Meelespea lasteaia direktor Kristina Märks, kes andis edasi sõna  Haabersti linnaosa vanemale Oleg Siljanovile. Tervitused ja avasõnad rõhutasid ühise kogukonna tähtsust ning iga lapse olulisust.

Üritust vedasid Tallinna Meelespea Lasteaia pedagoogid Inna Adami ja Ester Klaaser, kes olid kostümeeritud Mardiks ja Kadriks. Mart ja Kadri suunasid lapsi mitmekülgsetesse tegevustesse ja mängudesse. Abilised - Anneli Lõokene ja Kristi Roosvalt toetasid sündmuste sujuvat kulgemist.

Ürituse käigus said lapsed osaleda erinevates teatevõistlustes, mis põhinesid mardi ja kadripäeva kommetel. See mitmekesine tegevuste valik pakkus lastele mitte ainult lõbu, vaid õpetas ka traditsioonide tähtsust ning tugevdas ühtekuuluvustunnet.

Meelespea lasteaia kunstiõpetaja Rosi juhendamisel valmistasid Meelespea lapsed savimeened kõikidele lasteaedadele. 

Täname Kadarbiku talu ja  Haabersti Linnaosavalitsust, kes aitasid täita auhinnakotte ning  Õismäe Sportmängude Halli spordisaali kasutamise eest. 
Aitäh kõikidele ürituse korraldajatele, kes aitasid luua meeldejääva ja sallivuspõhise päeva kõikidele osalejatele.

Sündmus tõi esile ühise tahte luua avatud ning toetav keskkond, kus igal lapsel on koht ja väärtus.

Allikas: Eve Hein
Fotod: Ilja Matusihis