Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Sitsi ja Kopli tänava ristmikul jätkuvad tööd

Sitsi ja Kopli tänava ristmikul jätkuvad tööd

Sitsi ja Kopli tänava ristmik jääb suletuks autoliiklusele kuni kolmapäeva, 22. juunini. Ühistranspordile on ristmik avatud.

“Sitsi tänav läbib mastaapset uuenduskuuri ja tööd toimuvad ka maa all: ehitatakse välja vee- ja kanalisatsioonitorustik. Enne lahtikaeve tegemist polnud täpselt teada, mis seisus torud ja kaablid. Nüüd on teada, et tööde plaani tuleb mägratavalt täiendada ja seepärast veetrasside ehitamine ja elektrikaabli tööd Sitsi ja Kopli tänavate ristmikul võtavad planeeritust rohkem aega,” selgitas Põhja-Tallinna vanem Manuela Pihlap.

Linnaosavanem lisas, et ehitustööd ei mõjuta jätkuvalt ühistranspordi liiklust, kinnistute omanikele on liigipääs tagatud. “Muu liiklus on suunatud Erika ja Sõle tänava kaudu. Praeguse kava järgi jääb ristmik suletuks kolmapäeva, 22. juunini.”

Kopli ja Sitsi ristmik on osaliselt suletud seoses Sitsi tänava vee ja kanalisatsioonitrasside ehituse ja katendite taastamisega. Lisaks varasemasele Sitsi tänava sulgemisele on antud vahemikus suletud ka Kopli tänava kesklinnapoolne haru. 

Sitsi tänava rekonstrueerimistööde käigus vahetatakse Sõle ja Kopli tänavate vahelisel lõigul välja äärekivid ning taastatakse haljasala. Sõidu- ja kõnniteele tuleb uus asfalt ja taastatakse teekattemärgistus. Sitsi tänava ning Sõle ja Kopli tänavate ristmikel ehitatakse välja ka vee- ja kanalisatsioonitorustik. Trassitöid teostatakse algusega Sitsi-Sõle ristmikust suunaga Kopli tänavale. Ehitustööde lepinguline tähtaeg on juuli 2022.

Sitsi tänava rekonstrueerimistööde tellija on Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet. Projektdokumentatsiooni koostas T-Model OÜ ja ehitustöid teostab InfraRoad OÜ.